Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez gyomorvérzés? Mennyire...

Ez gyomorvérzés? Mennyire súlyos lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete ha köhögök kis vért köhögök fel, fogmosásnál folyton véreset köpök (ez lehet az ínyem miatt is), de pár napja a hányásom is véres. Mit fognak velem csinálni a dokinál/kórházban? Azt hallottam gyomortükrözést szoktak... Köszi a válaszokat!
2010. okt. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi bajod. Köhögni mondjuk nem a gyomorból szokás, szóval még az öndiagnózisod se feltétlenül helyes. Ha igen, akkor meg lehet halálos, szóval ennek fényében tologasd még arréb az orvoslátogatást... Rég el kellett volna menni.
2010. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz küld a háziorvosod a panaszoddal. Aki szinte biztos meg fog tükrözni. Ne legyünk azonban ennyire borúlátóak. A háttérben lehet gyomor, nyombélfekély, esetleg reflux, azaz savtúltengés, ami marja a gyomor falat. Viszont lehet légcsőből szivárgó vér is. Ezt így látatlanul nem lehet elbírálni. Egy biztos már holnap menjél el a háziorvosodhoz. Ezzel nem lehet játszadozni.
2010. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hete vért köhögsz, véreset köpsz, pár napja hánysz, ez is véres, és nem mentél orvoshoz?:S

(ha nem akkor előre is bocsi)de hánytatod magad?

gyomortükrözés a minimum..:S

2010. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem volt gyomor vérzésem. fekete hasmenésem volt, szédültem és később beájultam. szal szerintem nem gyomorvérzésed van.
2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most voltam gyomor tükrözésen, ha kéred leirom.
2010. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!