Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen mellizomzat milyen...

Egy ilyen mellizomzat milyen intenzív és hosszú konditermi folyamat?

Figyelt kérdés

És milyen gyakorlatokat használhatott a képen látható illető?


[link]


2011. ápr. 28. 18:03
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
3-5 hónap,kajálástól és genetikától függ.enyém még nemis kondiztam jobban nézett ki.
2011. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erősen genetika függő, illetve a kép nem adja vissza feltétlen a valóságot. De azért odáig ne menjünk már el ,hogy direkt kell lesorvasztani, mert edzés nélkül is 3szor ekkora volt. 3 hónap alatt a gyakorlatokat nem tudod rendesen végrehajtani szinte, nem intenzív edzést. Kezdj el edzeni és meglátod mikorra éred el.
2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
nem azt irtam h sorvasztani kell,hanem h kondizás előtt jobban nézett ki mint a képen levő.előtte 4 évig kajakoztam és ott a téli hónapokban volt súlyzós edzés(bár nem gyúrás).
2011. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért 4 év kajakozás és téli erősítés nem 0ról indulás:) 0ról indulva ez elhúzódhat hosszabb ideig is, de persze nem tudjuk a kérdező milyen szintről indul.
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég alapról, szinte 0% látványos mellizomzat.
2011. ápr. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!