Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Kérdésed...

Mi lehet a bajom? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy nagyon keveset járok wc-re, nagydolgot van hogy 2-3 napig nem is kell.

Mi lehet a baj? mert szerintem ez miatt vagyok picit túlsúlyos:S


17F


2010. nov. 4. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem iszol elég vizet, napi 2-3 liter a minimum, nem eszel rostban gazdag ételeket, ilyenek az összes zöldségféle, a zabpehely, a teljeskiőrlésű pékáruk, és nem a fehérkenyér. Egyél mandulát, diót, aszalt szilvát, banánt ne, mert az fogja a székletet, és hagyd el a tejtermékeket, mert valakinek hasmenést csinál, valakinek meg szorulást, próbálkozz, és persze mozogj sokat!
2010. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél rostosat, pl joghurtot.
2010. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyuribacsika ***** válasza:
Mozgás és folyadék ivás meg amit az előttem szólók írtak.Lassú az anyagcseréd.
2010. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán sportolsz? Mert azok a sportolók, akik kevés folyadékot fogyasztanak, szintén előfordul ez a probléma. De általánosságban a helytelen táplálkozás okozza. Igen, ez okozhat élhízást. Megoldás, amit az előttem lévők leírtak.
2010. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál napi 1 csésze csalánlevél teát, ez vízhajtó, és vértisztító hatású. És több mint 2,5 l VIZET (!!) igyál naponta! Fogyassz még tönkölybúzacsírát és rosttal teli ételeket!
2010. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szval kimész az erdőbe legelsz egy kis csalánt mellette ott a búzaföld bekapsz abból is pár szemet és megvan oldva
2010. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!