Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg betegséghez vezethet,...

Tényleg betegséghez vezethet, ha valaki állandóan fel van puffadva?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem betegséghez vezethet,hanem lehet 1 betegség tünete. :)
2011. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
például milyen betegségé?
2011. júl. 17. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérszegénység-Lisztérzékenység IBS (gyulladásos bélbetegség)Candida fertőzés tünete is lehet.
2011. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acca2 válasza:
igen,nekem is ez volt az egyik tünetem és rosszindulatú vastagbél daganat lett belőle. megműtöttek jelenleg tünetmentes vagyok.
2011. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:O úristeen... és mennyi idő volt, mire felismerték hogy daganat?
2011. júl. 21. 19:07
 6/7 acca2 válasza:
Kb 2 éve jelentkeztek a tünetek,de akkor az ultrahang nem mutatott ki semmit. A dokik szerint polipból alakult ki.
2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Father válasza:

Üdv.

hát attól függ hogy a "puffadás"-t hogy érted :)

szerintem a teltségre gondolsz de annak egy betegsége lehetséges,és ez a folytonos evés.

a másik az nem betegség hanem halál is lehet tudtommal,

ez pedig az érszűkület , a zsír lerakódik a vérerekben ezzel lelassítja a véráramlást, és ez addig fajul amíg nem kap elegendő vért fontos szerveid..de egy minimlis borral vagy kávéval azt hiszem tovább lehet húzni mert az tágítja az ereket ( ha jól emléxem ) :)

2011. júl. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!