Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Crohn beteg vagyok, attól még...

Crohn beteg vagyok, attól még "kigyúrhatom" magam? 16f

Figyelt kérdés
Vagy felejtsem el?
2010. dec. 16. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
helyesbítenék: ki tudom magam gyúrni attól függetlenül, hogy crohn beteg vagyok?
2010. dec. 16. 20:11
 2/4 anonim ***** válasza:
George Steele amerikai pankrátor is crohnos, gondolom kicsit nehezebb, de edzhetsz
2010. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) én is crohn beteg vagyok. 20 éves. 18 évesen derült ki. azt hozzáteszem h én elég magas vagyok és mindig is vékony voltam. kb 15 évesen kezdem el kondizni. hát bevallom csak ideiglenes sikerekkel sajna. pedig kitartó voltam, kegyetlen sok energiát, időt és pénzt fektettem bele. sőt bevallom még tavaly tavasszal is, amikor jól voltam (most is jól vagyok) akkor is tömegnövelőre költöttem a pénzem. de amit híztam tőle azt már le is adtam. :/ Most hanyagolom a kondizást, de majd tavasszal újra neki akarok állni, igaz tömegnövelőre már nem fogom költeni a pénzem mert megfogadtam, de vmit kitalálok mert nem fogom feladni h hízzak, nem akarom belátni h nem tudok hízni...

szal tanácsom annyi h szerintem járjál nyugodtan kondizni, ha jól vagy és jól érzed magad, mert az is csak dob a hangulatodon és az önbecsüléseden. de arra viszont rájöttem h fölösleges mindenféle cuccra költeni a pénzed, mert oké h két hónapig felszedsz tőle pár kilót, de nálunk nagyobb az esélye h közbejön valami ami miatt hanyagolni kell az edzést és vissza fogyod a kilókat. ez van sajna. remélem tudtam vmit segíteni, ha van kedved még beszélgetni akkor írj nyugodtan, szívesen elmondom még a többi tapasztalatomat is. :)

2010. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom nektek Ruediger Dahlke-től A Böjtölés Nagykönyve című könyvet. A böjt sokféle betegségre jelent gyógymódot, a Crohn-betegségnél, persze inaktív szakaszban!, végzett böjtölés is nagyon eredményes szokott lenni a tapasztalatok szerint...
2010. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!