Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi ido alatt urul ki a...

Mennyi ido alatt urul ki a koffein a szervezetembol?

Figyelt kérdés
Az elmult par hetben,eleg sok koffein tartalmu italt ittam(energia ital,teak,kola),es SZERINTEM emiatt,fajdalmaim vannak,hogyha felmegy a vernyomasom,nem csak az elmult par hetben ittam,de mostanaban a legtobbet.
2011. jan. 8. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz ezekkel az italokkal,mert bele is halhatsz.Minél többet iszol,annál nehezebben ürül ki,és az elvonási tünet egyik jele a fejfájás,meg persze a magas vérnyomás,ami agyvérzéshez is vezethet.Az ilyen italok legnagyobb veszélye az hogy te úgy érzed alvás nélkül is friss vagy,mivel az agyad dolgozik,miközben a szervezeted semmit sem pihen.Ebbe egy idő után a szervezet kimerül,és akár....de ezeket már leírtam.Ne fogyassz ilyen italokat,mert kivégzed magad,hülyén hangzik,de inkább igyál meg egy sört,vagy napi háromszor zöld teát.Hidd el,élénkít mellékhatások nélkül.
2011. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!