Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kristálygomba hízlal?

A kristálygomba hízlal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:54
 1/10 Hentes Árpi válasza:
azmiaz?
2011. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MINDEN HÍZLAL.


Ez egy ilyen kegyetlen világ. Mindenben kalória van, és minden tápanyagból energia lesz. Képzeld el, a legultraszuperegészségesebb kajából sokat viszel be, a fölösleges kalória zsírrá alakul, és hízol tőle...


Nincsenek hizlaló, és fogyasztó anyagok. Energia tartalom van, ami jobban, vagy kevésbé jobban hasznosul. Ha sokat viszel be, és keveset használsz, raktározódik. Ha keveset viszel be, és többet használsz, akkor fogy a raktár.

2011. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem iszod literszámra.

A gombát amúgy sem esszük meg, inkább a beletett cukor miatt kalóriadús.

Szerintem kb. annyira hizlalhat, mint egy pohár kóla, vagy dobozos gyümölcslé.

2011. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul fogalmaztam,nem a gombát ettem meg hanem hogy a belőle készült folyadék hizlal-e?

Igen van benne cukor,olyan az íze kb. mint a bodzaszörpnek,nagyon egészséges csak ezt nem tudtam hogy hizlal-e,mivel olvastam erről egy cikket ahol egy kommentáló azt írta hogy 1 hónap alatt 2 kg-t felszedett.

Gondoltam már megérdeklődöm igaz-e?!

2011. jan. 11. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos az tény, hogy nekem is mindig eszembe jut ivás közben mikor látom, hogy mamám mennyi cukrot tesz bele...

De szerintem ha napi 1-2 pohárral megiszol nem lesz tőle bajod.

És sokkal inkább ez, mint egy cukros bolti üdítő!

2011. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy hízlal -.-' napi 1 litert iszok meg minden nap tavaly október óta és semennyit sem híztam(nem vagyok kövér) sőt lehet h fogytam is mert ez a gombalé eltelít...na ezt magyarázzátok meg -.-"
2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Már neharagudj ,de amióta ezt iszom (2 napja)állandóan éhes vagyok ,és üresnek érzem a gyomrom állandóan,hiába eszek bármit lb 10 perc mulva korog a gyomrom.Ez azóta van amióta a kristálygombalét iszom.
2011. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát sztem mindenkinél másmilyen a hatása, sztem majd megszokod.....
2011. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 napja a kis vicces, majd akkor mondj véleményt amikor már vagy fél éve iszod -.-"
2011. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ittam már egy pár hónapig, és észleltem hízást bizony!

Meg étvágyat is csinál, ezáltal többet eszünk és hízunk, ezért hagytam én abba.

Amúgy nem észleltem semmi változást a szervezetemben, már mint valamire hatással lett volna, csak azt, hogy megundorodtam tőle!

2011. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!