Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel lehetne rendezni az...

Mivel lehetne rendezni az emésztésemet (alább. )?

Figyelt kérdés
Úgy két hete megettem 3 nap alatt majdnem egy egész tortát(feketeerdő, jó tejszínes). Azóta, de főleg egy hete puffadok nagyon, főleg evések után feszít igazán. Székletem az van, a torta is ürült már szerintem, de valami nagyon nincs rendben odabent. Mit ajánlanátok, milyen kúrát esetleg gyógyszert?
2011. jan. 21. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Activiaaaaaaaaa :)
2011. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megittam már egy csomó kaukázusi kefírt, de nem vált be eddig. Mindegy iszom tovább, hátha hosszabb távon használ majd.
2011. jan. 22. 00:43
 3/7 anonim válasza:
Nagyon merem ajánlani a fekete retket. reszelve joghurtba téve nagyon finom.
2011. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A gyógyszertárban kapható Normaflor rendbehozza a bélflórát.
2011. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen hogy nem kéne még valamivel terhelned a gyomrod, főleg nem tejtartalmú dolgokkal. Én a helyedben tartanék egy napot, amikor csak gyógyteát iszom, esetleg ha nagyon nem bírnád ki egyél egy kis nyers zöldséget, gyümölcsöt. Szerintem már egy nap szünet is jót tenne a gyomrodnak.
2011. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyteát vegyek szerinted? Kamilla, citromfű jó lehet?
2011. jan. 25. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek jók. Kamilla, édeskömény, citromfű, menta....de a neten is találni többfélét. A lényeg csak annyi lenne, hogy ne terheld a gyomrod 1-2 napig nehéz zsíros kajákkal, hogy kicsit rendbe jöjjön. Nálam ilyenkor ez mindig bevált.
2011. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!