Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hazavágtam az emésztésemet?...

Hazavágtam az emésztésemet? Hogy hozhatom helyre?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nincs székletem. ! hónapja diétázom, sok lement, iszom rendesen napi 2 litert, futok, eszek rostban gazdag ételeket. Mit csináljak??
2011. ápr. 10. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Probálj meg egy kura probiotikumot,lehet ha baj van odalent azt helyrehozza.Ha szorulásod van,ha hasmenésed,mindent normalizál,de ha hazavágtad a gyomrod,azon is segít.
2011. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menj el vele orvoshoz, vagymégse
2011. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pontosan mit is eszel és mikor? mert amit írsz, amellett lehetetlen, hogy az emésztésed tönkre vágtad volna, bár a napi 2 l folyadékot keveslem


amúgy igyál egy nagy adag cukor nélküli, nagyon erős kávét, kis tejjel, lehetőleg langyosan és egy húzásra

2011. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyél néhány pohár danone activia joghurtot
2011. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi az idáigi válaszokat

Napi mintamenüm: reggeli 6 abonett + 2 paradicsom

tízórai :1-2 alma

ebéd: egy tál leves + második ( kevés)

uzsi: gyümölcs

vacsora : semmi

2011. ápr. 10. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
édes istenem!!!!!!!!! és mégis mit akarsz megemészteni, ha gyakorlatilag nem is eszel????????? :-o
2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csodálkozol,hogy nincs emésztésed?! nem eszel SEMMIT!Ez nem kaja... azért ennyire nem kéne "diétázni",mert ezzel bizony tényleg hazavágod a szervezeted. nyilván ezért nincs székleted... megéri ez? inkább egyél mindenből kevesebbet és mozogj többet,de enni muszáj! :S
2011. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az étrend katasztrófa.Majd nagyon szépen visszajönnek a kiloid idővel(elég gyorsan).A gyomrodat tönkreteheted elég rendesen,akár évekig majd hasmenésed lehet minden normális kajátol.Ja és ideig orig lehet h fogysz ezzel de lehet h megáll a fogyásod mivel semmit sem eszel joformán és a szervezete mindent elraktároz majd amit mnegeszel.Ja és még annyi h így sportolni sem lehet,mert egyszer felborulsz.
2011. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h szóltatok, én azt hittem jó ez így, de akkor újra kell kalkulálnom az étrendet
2011. ápr. 10. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Figy a reggeli a legfontosabb szoval akkor egyél rendesen,ugyis kell az energia a naphoz és azt a napfojamán még lemozgod.Aztán a tizorais alma az jo mert kell a gyümi is.Ebédre mindenképp föttétel,normál adag nem kell csicseri adagot enni,amennyi jólesik szépen lassan.Aztán délután is jöhet valami gyümi vagy joghurt vagy valami és vacsizhatsz is csak ne tul késön,azt mondjék h lefekvés elött 4 orával legyen meg az étkezés,lehetőleg mellőzd a kenyeret és egyél mondjuk egy salit husival vagy halat zöldkörettel stb.
2011. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!