Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnám lassítani az...

Mivel tudnám lassítani az emésztésemet?

Figyelt kérdés
"Mindenki" olyan ételeket keres, amik gyorsítják az emésztést. Nos, nekem így is elég gyors, mi lassíthatja le?
2007. nov. 14. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egyél kevesebb rostot, mondjuk napi 25g-ot ( a normál érték 30g, fogyókúránál 50g ), egyél több húst, tejterméket, de ne tejet a laxatív hatéása miatt. nekem a cukor is lelasssítja az emésztésemet, de azt nem tudom miért? kerüld a borsot, paprikát, gyömbért, mert ezek gyorsítják.

és van egyébként kefirgomba is, ami az érlelés idejétől függően ajánlott hasmenésre vagy székrekedésre is. nekem teljesen rendezett minden ezirányú problémámat!

2007. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jégkrém is erősen javasolt. főleg a jó időben:)
2009. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Legfőképp zabpehely kakaóporral és vízzel, nem tejjel. Emellett még sok hús és rizs. Cukrot, zsírt, tejterméket ne egyél (tejcsokit sem).
2013. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!