Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? (túl rövid)

Mi lehet a bajom? (túl rövid)

Figyelt kérdés

az a baj, hogy eszek de mégis fogyok, mert mindig kiürítem..(WC) akármit eszek, az max 1-2 óra múlva a wc ben végzi!

már 163 centi és 46 kiló vagyok! szoktam sportolni, és hízni szeretnék hogy legyen vmi izmom abból de így nem megy!

Segítsetek lécci!!! köszi!


2011. jan. 22. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Emészésztési problémáid vannak(túl gyors az anyagcseréd),javaslom mielöbb menj el orvoshoz!Én gyerek korom óta naponta 4x-5x nagy wc-tem,nem foglalkoztam vele,most 30 évesen megszívtam emiatt.Bél-és gyomor problémáim vannak,amik fájdalmasak,gyógyszereket kell szednem,tükrözésekre járok,amik nem kellemes vizsgálatok.Menj el dokihoz,mert magátol nem fog elmúlni és késöbb már sokkal rosszabb lesz.Az is lehet hogy valamilyen ételallergia okozza.
2011. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!