Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhezés esetén ez normális?

Éhezés esetén ez normális?

Figyelt kérdés
Betegség miatt nem eszek már közel 1 hete rendesen. Csak pár falatot. Azóta éjjelente arra ébredek, hogy remegek, mintha gyomoridegem lenne, olyan érzés. Tehát nem fázás miatti remegés. Wcre naponta többször járok, de csak kevés jön alkalmanként. Hasmenésem nincs. Étvágyam is alig van már, de azért próbálok pár falatot enni. Igazából ez az éjszakai remegés furcsa. 8éve éreztem ilyet utoljára, de akkor nagyon beteg voltam, kórház, infúzió volt a vége.
2011. jan. 23. 14:28
 1/2 anonim válasza:
Normális.
2011. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem állítanám, hogy normális, de igen, okozhatja. Ha enni nem bírsz, legalább igyál sok cukros dolgot. Oké, hogy nem egészségesek, de ilyenkor elengedhetetlen, sokkal rosszabb dolgot védesz ki vele. Cukros tea, gyümölcslevek, én a Cappy őszibarackon (az jó édes és sűrű) elvoltam egy hétig (napi 1 liter, meg még cukros tea és nem light kóla is). Esetleg próbálj joghurtféléket, pudingokat enni, ha más nem megy. Normális esetben ezeket sem javasolnám, de ilyenkor több mint a semmi.
2011. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!