Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy nem terhelje...

Mit tegyek, hogy nem terhelje meg a szervezetem inzulintermelését?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék házi készítésű tömegnövelőtől.

Nincs pénzem a méreg drága porokra, így magam csinálnám.

Az egésznek az alapja a CUKOR lenne. (Ez menne a tejbe majd hozzá tojás és banán. Ezt összeturmixolnám.)

Az érdekelne, hogy milyen gyakran igyam, hogy ne tegye tönkre az inzulintermelésemet. És milyen sok cukor mehet bele egy adagba?


Normális kajától NEM tudok hízni. (Évek óta!!)


2011. febr. 8. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
rövidtávon nem nagy hatása van az inzulinra. Sült krumpli, Mekis kaja, kóla... ez a kövér amerikai titka :)
2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miert kellene hiznod? Egeszseges vagy?

Soha nem voltak az emberek egyformak, hiszen vannak vekonyabb alkatuak es teltebb alkatuak, mivel ez a termeszetes adottsaguk, tehat ezen valtoztatni igazabol nem nagyon lehet, csak akkor ha korosan vagy sovany, vagy tulsulyos vagy.

Viszont ellehet kezdeni egy testformalast, ehhez a rendszeres torna szukseges, s igy mar az etvagyad is megfog noni, de kozben az izmaid is erosodni fognak, s igy mar nem leszel vezna.

2011. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mekis kaja kóla nem segít! (próbáltam) És nagyon drága is!


Azért szeretnék hízni, mert a kórosan sovány értéket súrolom. (Ha 2-3 kg-ot fogyok akkor már az vagyok.)

A súlyzózás egy keveset segített, de aztán egy kicsit megnyúltam. Utána sem a hízás nem ment, sem az izomépítés. Kb. 1 évig jártam konditerembe de az izmaim annyit fejlődtek mint előtte 2 hónap alatt. (semmit)

2011. febr. 8. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyél túl sok cukrot bele, mert többet árt mint használ! Gondolom a szívedet nem akarod elcseszni, vagy igen? Megéri 30 éves korodra infarktust kapni? A rengeteg cukortól ugyanis megnőhet a koleszterin szinted ami tönkreteszi a szívkoszorú ereket és ezt könnyebb megelőzni, mint helyrehozni! A banán jó ötlet a tejbe, a gyümölcscukor nem káros! (csak a fogaidra!) Miért nem beszélsz egy dietetikussal? Nekik az a munkájuk, hogy segítsenek hízni, fogyni az embereknek. A turmixba szerintem max. 3-4 kiskanál cukrot tegyél. (egy pohárba) Banán, tojás mehet, esetleg sajtot egyél, az is hizlal de nem cukor hanem zsír. Semmit sem szabad túlzásba vinni. Sok szerencsét!
2011. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi.
2011. febr. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!