Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félek, hogy valami gond van...

Félek, hogy valami gond van velem, de nem merek erről beszélni senkinek. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
160/77 voltam pár hónapja, de nemrég ráálltam a mérlegre, és 72-t mutatott. Félek enni, mert akkor azt érzem, hogy még kövérebb vagyok. Akkor érzem jól magam, ha nem eszek (vagy ha eszek, akkor almát, háztartási kekszet,puffasztott rizst, ha mást eszem rosszul érzem magam). Ha rendes ebédet eszem, akkor amint lehetőségem van, kihányom. Szoktam tornázni itthon, amikor csak tudok, és ahová lehet, gyalog járok.
2011. márc. 9. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt és most, sürgősen, hagyd abba, és szedd össze magad!!!

Válts egészséges életmódra, a torna, a gyümölcs és a puffasztott rizs már jó!

A hányás rossz.

Meg a háztartási keksz is.



Nyugodtan egyél normális kaját, és rendesen táplálkozz, mert jelenleg semmilyen fehérjét nem fogyasztasz, így nem a zsírból, hanem az izomból fogsz fogyni.


Ha olyat eszel, ami egészséges, hasznos, jót tesz neked, nem lesz bűntudatod.

2011. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.testtomeg-index.b74.hu
2011. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Test tömeg indexed: 0 - normal!
2011. márc. 9. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ezek a bulémia kezdeti tünetei? Sürgősen szedd össze magad, táplálkozz egészségesen, sportolj, de ne hányd ki a kaját. És egyél normális adagokat. Ha meg megettél vmit, sose bánd, vétek elpocsékolni a finom falatokat. Ha lecsúszik egy kis plusz étel, inkább dolgozd le sporttal.
2011. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Menny el orvoshoz, és esetleg pszihiáterhez is....nem szégyen az
2011. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészséges vagy! Örülj neki és egyél jókat. A hús fontos és nem hizlal, a szervezetnek szüksége van fehérjére, főleg 17 évesen. Arra ügyelj hogy mit mivel eszel, mert ez sem mindegy, a húst edd párolt zöldséggel, kenyér nélkül. Kerüld a kenyeret, krumplit.
2011. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még annyit, ha ilyen tempóban fogysz az a bőrödnek nagyon nem tesz jót, kinyúlik mert nem tud olyan gyorsan az új súlyodhoz igazodni, semmilyen yo-yo effekt nem tesz jó, de drasztikus hízás, mert akkor striáid lesznek, se drasztikus fogyás (rövid időn belül persze) mert kinyúlik és nagyon nem fogsz neki örülni. egyet értek az előttem szólókkal a továbbiakban, légy erős:)
2011. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

írj nekem egy e-mailt. kérlek.

egy anorexiás lány

2011. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!