Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Be fog ez állni valaha is?

Be fog ez állni valaha is?

Figyelt kérdés

szoval sosem volt tul kecsegtetö az emésztésem és a székletem de tini koromban nemfoglalkoztam vele aztán ugy egy éve beállt tökéletesen ora pontosan minden nap....aztán egy fél éve totálisan elromlott minden...ehetek akármennyi gyümölcsöt fügét szilvát narancsot almát stb....semmi hatás reggelente megiszok majdnem fél liter meleg vizet semmi....a biotékában már totál értetlenül állnak felettem mert körülbelül 20 féle dolgot probáltam már ki amik vagy hatnak egy ideig van semeddigsem....és már azon gondolkodom hogy elmegyek orvoshoz de félek annak tükrözés lenne a vége

Ja és szedtem rostot is mindenfélét alma rostot vmilyen korpát buzafüvet lennmagot és egyszerüen nemhatnak rám

multkor savanyu káposztára ittam meleg tejet halottnak a csok.....már kezdek teljesen kikészülni


2011. márc. 18. 07:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!