Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit (t) egyek, hogy meghízzak?...

Mit (t) egyek, hogy meghízzak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

nagyon vékony és könnyű vagyok és sehogy sem tudok meghízni... nem dagadt szeretnék lenni, csak kicsit testesebb, mert az oszt társaim kb 2-szer akkorák mint én. minden nap sportolok és szálkás vagyok, es az utobbi napokban kicsit elkezdtem hízni (gondolom a kemény edzés miatt)... 58 kg vagyok és min a 65-öt szeretném elérni. légyszi segitsetek!

köszi, 15/F


2011. márc. 20. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a helyes táplálkozás és az edzés a megfelelő út, de 15 évesen még semmi ok rá, hogy elkeseredj! Ilyenkor alakul a tested, meglehet, hogy eltelik egy fél év és te leszel a legnagyobb darab az osztályban!
2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! amugy minden nap edzem meg egész nap eszem mindenféle kaját de kajától egy dekát sem hízok... csak az edzéstől
2011. márc. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!