Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovany vagyok, hizni...

Nagyon sovany vagyok, hizni szeretnenk, de nics etvagyam, ezert keveset is eszek, mit tegyek, hogy meghizzak vagy mit egyek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon vékony voltam...párommal immár egy éve együtt vagyunk, és az első fél évben pár kilót felszedtem, ugyanis ők mindig melegkaját vacsiznak, én meg nem voltam hozzászokva, sőt, néha nem is vacsiztam. Nem kell sokat enni, én sem tettem, és most már ott tartok, hogy felüléseket végzek, mert most meg attól félek nehogy átessek a ló túloldalára. Szóval egyél "rendesen" esténkét, akár melegkaját /egy kis ebédmaradék, sült tojás, sonkával, meg ilyenek/, nálam ez bevált!
2008. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elso lepes,hogy rendszeresen mindig ugyan abban az idoben kell etkezni,ezt a szervezet megszokja es megindul a gyomorsavak kivalasztasa amely ehseg erzetet kelt. Ha nincs etvagya,akkor is kell egy kicsit enni. Jo napkozben egy kis diot vagy magyorot nassolni,lehetoleg cukorral (de nem a foetkezes helyett)!

Lefekves elott meginni egy pohar meleg mezes tejet, egy evkanal mezzel.ha nem szereti a tejet,teaban is elfogyasztahtja.

2008. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál béres cseppet, az étvágyat csinál. De szigorőan c vitaminnal együtt!!
2008. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legfontosabb a fehérje, vagyis a húsok/halak, tojás, minden étkezésben legyen fehérje! Ha hízni akarsz növeld folyamatosan a szénhidrátot (rizs, krumpli, bab) viszont érdemes sportolni mellette, nehogy zsírba hízz. Kerüld a feldolgozott ételeket, (junk food) cukor, liszt, felvágott stb...
2008. márc. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy elég drasztikus, de elvileg működő megoldás rá.Vond meg magadtól pár napra a szénhidrátot, és egyél fehérjedús, de szénhidrátszegény ételeket.De a lényeg, hogy menyiségbe ugyanannyit egyél ne vond meg magad elől a kaját, csak a szénhidrátot.Ha nem tudod pontosan, hogy mik a szénhidrát illetve fehérjedús ételek nézz utána Google-ba.Ha ezt pár napig csinálod meg fog jönni az étvágyad, és utána mehet a normális étkezés ahogy szoktad. :)
2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!