Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy meghízzak?

Mit egyek hogy meghízzak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Öröklött tények is befolyásolják az ember testalkatát, súlyát, és anyagcseréjének működését. Ha gyors az anyagcseréd elég nehéz lesz meghíznod.
2010. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sok zsírt, szénhidrátot. cukor nem segít, mert legainkább csak az inzulin megy fel az egekbe tőle.

(szalonna, tepertő, kenyér, kolbász, szendvicsek.)

2010. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


2 tök jó link. Egyiken mérd a kalóriát, másikon kiszámolhatod, hogy mennyit kell enned ha hízni akarsz.

Mondjuk a hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert tegnap fedeztem fel. Nekem napi 500 Kcal-al kell többet ennem a szokásosnál, ha heti fél kg-t akarok hízni. Én nagy lelkesen túlteljesítettem a tervet, tegnap majdnem 900 Kcal-al ettem többet a szokásosnál. Este megmértem magam és kereken 1 kg-al kevesebb voltam, mint előző este a hízókúrám előtti napon. Azt hittem, felrobbanok!

De azért még nem adom fel...

2010. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet genetikai is a soványságod,de lehet valamilyen betegségtől is, és lehet, hogy nem is tudsz róla! Én is így voltam! Ha gondolod megpróbálok segíteni. De privát írj légyszives.
2010. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hany kilo vagy es milyen magas?ne idegeskedjel azon,hogy vekony vagy mert ugy biztos nem fog menni a hizas. probald a nutridrinket
2010. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!