Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálékkiegészítő? (energia,...

Táplálékkiegészítő? (energia, koncentráció)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. 175 centi vagyok és 64 kiló. Szeretnék még 6-7 kilót fogyni diétával és mellette edzéssel. Pont ezért szeretnék mellé szedni valami táplálékkiegészítőt vitaminokkal tele.:) Találtam ezt az Acai Berry Thin-t amiről itt GYK-n azt olvastam hogy fogyókúrára használják(vagy szeretnék), és hogy csak kidobott pénz. Viszont az oldalán:

[link]

Nem írja konkrétan, hogy fogyasztana, csak hogy sok energiát és koncentrációt erősít(mellesleg az anyagcserét is gyorsítja)

Nos itt mindenki csak szidja ezt a terméket, és én nem is ragaszkodom hozzá:D de valami ahhoz hasonló készítményt szeretnék mint ez. A hangsúly az ENERGIÁN és a KONCENTRÁCIÓN van. :)

Remélem érthető a kérdésem lényege:)

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


2011. márc. 24. 21:30
 1/2 bünmegelözö válasza:
szia én szerintem ha nem irja az árat akor derülki hogy menyibe is került a termék mikor ki külték én is voltam már igy ijen reklám oldalaknak nem szabad bedölni.
2011. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyakor ***** válasza:
Vegyél sportboltban egy sima multivitamint. Kevesebből kijössz, és nem is b*sznak át.
2011. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!