Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kell tudni az egészsége...

Mit kell tudni az egészsége táplálkozásról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát annál sokkal többet amit itt le lehetne írni, keress rá a témára, én már tíz éve így élek, mégis van számomra is mindig újabb info. Nem teheted meg hogy valaki mástól várod a megoldást, neked kell összeszedned minden fontos témát, a te életednek megfelelően.
2011. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Röviden.

Hosszabban könyvek vannak róla.

2011. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy sokba kerül, és nem a minimálbéres magyar társadalomnak találták ki.
2011. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ez így van :) bár szerintem ha valaki odafigyel rá hogy változatosan étkezzen ne csak mindig olajban meg zsírban átázott kajákat egyen, az is jó.. de pl egy body buildinggel foglalkozó oldalon olvastam, hogy a zöldségek és a gyümölcsök már nem tartalmazzák azt a vitamin és ásványi anyag mennyiséget mint régebben, hála az ilyen genetikai manipulációknak stb, így szinte elengedhetetlen táplálékkiegészítőket szedni. Mindenesetre az már valóban nem olcsó mulatság, úgyhogy akármit is gondolnak a zöldségről én maradok annál :)
2011. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2011. ápr. 5. 14:27
 6/8 alvómaci válasza:
Egyetértek abban, hogy sok pénz kell hozzá. Mivel nem csak a táplálkozás számít, hanem a megfelelő életvitel, pihenés ,stb. A reklámokat meg nem kell mindig elhinni, azok nem a mi érdekeinket szolgálják elsősorban.
2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az embernek tudni kell mérlegelni. Ha tudja hogy miért fontos a táplálékkiegészítő, akkor valószínű hogy nem azt tartja majd drágának. Szerintem drágább mulatság a dohányzás, egyrészt mert tényleg sokba kerül, és mert nagyon is árt az egészségnek, később az általa kialakult betegségek kezelése miatt is nem túl kifizetődő dohányozni. A vitamin sem olcsó, viszont általa egészséget kapunk, egy álhetőbb életet, tiszta gondolkodást, több energiát, betegségmentes jövőt, mert ezekkel az anyagokkal egyszerűen megelőzhetők a betegségek. Ilyen egyszerű.

Ha valakinek olyan kevés anyagi lehetősége van, hogy nem tudja megvenni a drágább vitaminokat, akkor is van lehetősége egy olcsóbb megoldásra. A gyógyszertárakban még hozzá lehet jutni por alakú aszkorbinsavhoz, vegyen azt, és szedje a megfelelő mennyiségeket, min. 1000mg-ot naponta. 1000mg kb. egy teáskanál belőle. Már ezzel is sokat tesz magáért.

2011. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem erről a témáról ami itt található, azt mindenkinek kellene tudni: [link]

Sajnos nagyon sokan csak felületesen tájékozódnak, vagy inkább "elhumorkodják" a dolgot. Hát csak hadd csinálják...

2011. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!