Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan készítmény amit ha...

Van olyan készítmény amit ha beveszek nem képződik bélgáz vagy leköti?

Figyelt kérdés
mikor olyan helyen vagyok és nem tudom kiereszteni,egy idő után görcsölni kezd a hasam meg rosszul vagyok,ezt szeretném megelőzni.
2011. márc. 29. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. A patikában ajánlanak.
2011. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Viccmesélő Troll ***** válasza:
Meg kell tanulni halkan fingani :D
2011. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tartsd csak vissza,aztán majd beszélgetünk mikor bélgörcseid lesznek....azt a fájdalmat majd amikor megérzed,akkor meg majd imádkozni fogsz egy fingásért.Miért lenne ilyen hülye készítmény?Az emberi szervezetnek vannak szükségletei.Ne haragudj,de nagyon buta ember lehetsz...hány éves vagy 16?A hányást,és a székletet is tartsd csak vissza.
2011. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te olyan k.urva okos vagy tényleeeg??:D nem is tudtam hogy az emberek sz.arnak meg hugyoznak! melyik egyetemen doktoráltál? a kérdést azért tettem fel mert nem fogok 1 hónap után a barátom orra alá szarni! minek írsz ide okostojás?
2011. márc. 29. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megírnám az iskola nevét ahol doktoráltam,még az sem segítene rajtad,nem tudnád kiről nevezték el.Inkább ne reklámozd magad,mennyire közönsége h*lye p*csa vagy:-).
2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehhez csak gratulálni tudok! :(

Szerintem a legegyszerűbb, ha kivezettetted a hasfaladra a végbeled; máris megoldódik minden gondod.

Ha meg nem akarsz fingani, akkor görcsölj csak nyugodtan, megérdemled.

2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, találtál megoldást? ha igen, érdekelne :)
2011. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!