Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kb egy hete nem volt...

Ha kb egy hete nem volt székletem, de most hashajtóval kijött, akkor ugye nincs eldugulva a bélrendszerem?

Figyelt kérdés
Egy ideje csak hashajtóval van székletem. Ma reggel már úgy éreztem, be fogok görcsölni, de szerencsére sikerült egy kicsit keményebb de normális állagú és utána jött híg. Akkor így má kijött az ami beszáradt a napok alatt? :S
2011. ápr. 3. 11:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/lány
2011. ápr. 3. 11:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs eldugulva.
2011. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fogyókúrázol, ugye?
2011. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Javítás: már*


A bélelzáródástól féltem, mert már ingerem se volt napok óta, csak nem hiszem, hogy így jó, ha csak hashajtóval megy.

2011. ápr. 3. 11:06
 5/11 A kérdező kommentje:
nem fogyózom, ugyanúgy eszem mint eddig, ráadásul rengeteg vizet + egy alma minimum, estére meg kefírt ilyeneket szoktam:)
2011. ápr. 3. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor irány az orvos! ebből komoly problémáid lehetnek még
2011. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most nem fogok hashajtót bevenni, megpróbálok sok rostot fogyasztani még többet, mint eddig, ha ezekután helyrejön és sikerül mennem, nem kell orvoshoz menni ugye? :S nem szeretnék beöntést meg hasonlókat.
2011. ápr. 3. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
nem fogsz beöntést kapni és mindenképp keresd fel a háziorvosodat...mióta van ez a problémád?
2011. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2-3 hete kezdődött, előtte minden nap voltam wc-n, azóta pedig rendszertelenül, volt amikor 3-4-5 napig nem voltam, elkezdtem szedni Guttalax cseppeket, eddig 4szer használtam, de nem minden nap, 4-5 naponként.
2011. ápr. 3. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz mindenképp, ez túl hirtelen változás és túl nagy változás, valami egészségügyi gond van a háttérben
2011. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!