Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kb egy hete nem volt...

Ha kb egy hete nem volt székletem, de most hashajtóval kijött, akkor ugye nincs eldugulva a bélrendszerem?

Figyelt kérdés
Egy ideje csak hashajtóval van székletem. Ma reggel már úgy éreztem, be fogok görcsölni, de szerencsére sikerült egy kicsit keményebb de normális állagú és utána jött híg. Akkor így má kijött az ami beszáradt a napok alatt? :S
2011. ápr. 3. 11:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
rendben elmegyek! már volt egyszer egy ilyen októberben azt hiszem, de az nem tartott ilyan sokáig, akkor elmentem orvoshoz, írt hashajtót, meg normaflort, különösebben nem mondott semmit. bár a gyógyszertáros megkérdezte, hogy vmi nagy változás történt az életemben? mert ilyen nagy mennyiséget nem szoktak hashajtóból felírni. (egyébként nem változott semmi az életemben, talán kicsit stresszes voltam akkor.) aztán a normaflor helyre hozott :)
2011. ápr. 3. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!