Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van az anorexiásoknak...

Hogy van az anorexiásoknak annyi akaraterejük, hogy koplaljanak? Hogy lehetnek kitűnő tanulók ha nem esznek semmit, így nincs miből energiát nyerniük?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hiába a motiváció, hiába akarok állandóan teljesíteni, volt pl nyáron olyan hetem, hogy nem bírtam felkelni az ágyból, annyira rosszul voltam. meg olyan is, hogy nem bírtam el a táskámat, meg le kellett guggolnom az utcán, hogy el ne ájuljak, botorkálva közlekedtem, szédelegtem, depressziós voltam. de valami motivál, hajt, s mindenben én akarok lenni a legjobb... meg akarom mutatni a világnak, hogy van akaraterőm. hiába tudom, hogy nem a koplalással és önsanyargatással kellene fémjeleznem.


a másik meg, hogy ha valamiről úgy érzem, kudarcra van ítélve, inkább neki sem futok, hagyom veszni, vagy kitérek előle, mert nem bírnám elviselni, hogy szembesülnöm kelljen azzal, hogy valamiben nem bírtam a maximumon teljesíteni. nem bírok második lenni. semmiben. ha első nem lehetek, akkor sehányadik. a therapeuták szerint személyiségzavarból ered, hogy így félek a kudarctól, illetve, hogy ilyen nagyon szeretnék érvényesülni. elképzelhető.

2010. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maximalisták lesznek, vagyis erős önkontroll.. ilyesmi azt hiszem.
2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Vanilia Pipu, anorexiás vagy? hány éves vagy?

volt már mikor én is koplaltam.. de csak néhány napig mert annyira lefárdtam hogy nem tudtam se tanulni, se semmit.

2010. dec. 12. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A kávéból meg a cigiből esetleg alkoholból:).Az ismerősöm anorex,bulémiás,jó állása van sokat keres,rend fanatikus a lakásban egy porszem sem lehet és kb 40-45 kiló.Úgy néz ki,mint egy csapzott madár.A pulóverből kidülled a lapockája,az arca egy egéré.

Kb 15 évesen ledagattozta valaki és akkor megbomlott az esze,meg persze a legfőbb kiváltó a szülők elleni lázadás.

2010. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet csak ugy megmagyarázni vegyünk engem....suliba biciklivel járok és év elején volt,hogy nem bírtam hazafelé tekerni,jó mondjuk itt nálunk szinte mindig szembeszél van, de amikor ez nem volt így, akkor sem ment a dolog.itt vagyok mint gyógyuló anorexiás,de míg tényleg nagyon beteg voltam,csak az éltetett h minél vékonyabb lehessek.....(jah meg a tvpaprika:))
2010. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, betegeskedem, de járok orvoshoz. rem, idén elkerülöm a kórházat. nagyon szeretnék meggyógyulni. am 19. életévemben járok. :)
2010. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én pedig szeretnék az lenni. mert tőlem elvárják hogy vékony legyek.
2010. dec. 16. 18:48
 9/9 anonim válasza:
szeretnél az lenni? az anorexoia egy betegség, miért akarsz beteg lenni? nem minden vékony ember anorexiás, kórosan soványnak lenni meg egyáltalán nem szép, furcsa, hogy nálad ez elvárás.
2010. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!