Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hany tojas a napi megengedett...

Hany tojas a napi megengedett mennyiseg?

Figyelt kérdés
Hany tojast hazi kozepes meretu tojast szabad megenni egy nap?
2011. ápr. 18. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem napra van beosztva hanem hétre. Heti maximum 3 db-ot szabad enni.
2011. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

WTF? O.o

Max három darabot egy héten? Tényleg? Mert különben mi lesz? Sose hallottam még erről.

2011. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
koleszterin, nem rémlik?
2011. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ui: természetesen semmi nem lesz, ha nem 3, hanem 6 tojást eszel meg, jövő héten meg csak 1-et.

De ha 20 évig minden héten letolsz 10-et, akkor magas lesz a koleszterined, az meg egy rakás problémát okoz. Persze nem minden esetben és nem mindenkinél, de csak 20 év múlva derül ki, hogy nálad mi van, akkor meg már cseszheted.

2011. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, meglep, de nem vagyok retardált, csak ezt a három darabos megkötést nem hallottam még. :) Ez nekem nagyon kevésnek tűnik.
2011. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah, így már vágom, oké.
2011. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ui2: meg persze ez a koleszterin dolog nemcsak a tojások számától, hanem az egyéb táplálkozási szokásoktól is függ, meg attól is, mennyit sportolsz, hogyan élsz.
2011. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Főtt tojásból korlátlan a mennyiség, mert csökkenti a koleszterint.
2011. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Főtt tojásból sem korlátlan a mennyiség, de bájos mikor valaki így hitegeti magát.

Egyébként nem kell ahhoz 20 év, hogy komoly gondokat okozzon. Ha hajlamod van rá, akkor akár egy hónap alatt infarktusod lesz tőle.

2011. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak üzenem,hogy tájékozoódjon, mielőtt ilyeneket ír. A főtt tojás, teljesen koleszterinmentes és rendszeres fogyasztása, nemhogy növeli, hanem csökkenti a koleszterin szintet.

Tények és tévhitek az egészségről című műsor. BE is bizonyították, egy fickó napi 12 főtt tojást evett meg minden nap és ezért meg is mérték a műsorvezetőnél ugyanezt végig kellett csinálnia és láss csodát, egészségesebb lett a vérképe 1 hét után, csökkent a sólya és a káros zsírszintje.

2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!