Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt lehet leadni...

Mennyi idő alatt lehet leadni 20 kilót, és hogyan?

Figyelt kérdés

Többször elhatároztam magam, de sosem voltam túl kitartó. Valószínűleg azért mert sosem láttam az eredményt. Most viszont szeretnék 20 kilót lefogyni. Tudtok tippet adni hogyan? Vagy akinek sikerült hogy csinálta és mennyi idő alatt??

Köszönöm a válaszokat :)

17/L


2011. ápr. 20. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdjük ott h hány centi v és hány kiló azután mehet a többi
2011. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Be tudok mutatni olyan embert, aki ettől lefogyott. (17 kilót) 9 nap alatt 5-9 kiló, utána személyre szabva 30 napos tervezésben a többit. Ez nem turbó, de elkerülöd vele a le-fel típusú fogyás-hízást.

[link]

2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb, ha amputálod a jobblábad...


De komolyra fordítva a szót: több mozgás és diéta. Napi fél óra kocogás pl és ne egyél csokit meg édességeket.

2011. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
79 kg és 170 cm
2011. ápr. 20. 17:32
 5/7 A kérdező kommentje:
17.28: köszi :)
2011. ápr. 20. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

kezdetben: az étkezéseden kell változtatni ügyelj h egy nap sokszor egyél de keveset gyümölcsöt zöldséget fogyassz sokat igyál nap 3-3,5l vizet, ez mellett sportolj vmit mondjuk futás bicikli úszás esetleg rubint Réka 20perc önmagadért sztem nagyon jó:) mondjuk a futást mindenképp ajánlom:) és este amikor a fürdésre kerül a sor akkor hideg meleg váltózuhanyt csinálj feszesedik a bőröd.

UI: Egy dolgot NE CSINÁLJ!!!! h nem eszel semmit, koplalsz kikészíted vele a tested am sztem nem olyan sok ez a 79 kiló alakítsd át "izommá" ill. legyen fesz hidd el a pasik nem a csontvázakra buknak:);)

2011. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Norbi szerint a megfelelő test sój az a magasságból (cm) 100-at kivonunk és a maradék meg a megfelelő súly (kg) Pl: 150cm-100=50 kg
2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!