Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit lehet így fogyni 2hét...

Mennyit lehet így fogyni 2hét alatt? 80kg vagyok, van mit leadni.

Figyelt kérdés

Reggeli: pirítós

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: főtt étel/vagy szendvics

Uzsonna: ???

Vacsora: ???

Ital: víz


És napi rendszerességgel futás, felülésezés, gugolás.


Uzsi , vacsi mi legyen? Ezzel mennyit lehet fogyni? Pár kilót sürgősen le kellene adnom, mert most tudtam meg hogy 2hét mulva bál lesz. És muszáj!

Köszönöm


2011. márc. 22. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2 hét alatt ezzel semmit. Tartósan megint csak semmit.

Ha két hét alatt sokat akarsz fogyni akkor a vízen és gyümölcsökön kívül ne egyél mást. De jelzem, hogy ezt pillanatok alatt vissza fogod hízni.

Nem bál előtt kell elkezdeni fogyózni, hanem nem szabad ilyen szinten elhanyagolnod magad.

2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem elhanyagolás, hanem testi "adottság" =/
2011. márc. 22. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Így van, semmit.

Tudnod kéne egyáltalán mit ne egyél, pl. ne egyél cukrot és fehérlisztes dolgokat, semmit. Se fehérkenyér, se pogácsa, semmi.És tartós mozgás kell.Így is hónapok lesz,mire lesz eredménye.

2011. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagoltság csak testi adottság? Ez jó duma, tetszik :)

Akkor ha ez csak testi adottság mégis hogyan akarsz belőle bármennyit is fogyni? Hisz csak a tested ilyen...


Jó tanács: a fogyást a fejben kell elkezdeni. Míg magadnak sem vallod be, hogy kövér vagy és változtatnod kell az életviteleden addig ne várj csodát.

2011. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
190cm vagyok. Nem kövér. Csak van egy kis felesleg. És nem hallottál még arról hogy testi adottság ellen küzd valaki?
2011. márc. 22. 16:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert ilyen nincs. A testi adottság, az van, az ellen nem lehet küzdeni.

Ha nehéz a csontozatod abból nem lehet fogyni, ha széles a csípőd abból sem. Ha hormonális problémáid vannak azt orvossal kell kezeltetni, mert bármilyen fogyókúra értelmetlen ezesetben. Stb


Szóval fogadd meg a jó tanácsom és először fejben fogadd el, hogy kövér vagy és fogynod kell.

2011. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Most magyarázod a butaságod :)

Egyébként az ilyen te félék csak magyaráznak, és nem tesznek semmit.

2011. márc. 22. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tesznek semmit? Ezt most mire is érted pontosan?

Mert már tényleg nem értem, hogy mit írogatsz. Azt írod, hogy egy kis felesleg van rajtad, de mégis minél többet akarsz fogyni mert "van mit leadni".

Össze-vissza beszélsz... Legalább te tudod egyáltalán, hogy mit szeretnél?

2011. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem akarok senkit sem megsérteni,de azok akik azt mondják,hogy iylen módon semmit sem lehet fogyni eléggé el vannak tájolva...Sokan azt hiszik,hogy azért,mert ismerik az ételek tápanyagértékét meg ehhez hasonlókat már tudják is,hogy mit kell csinálni...De ez baromság.Ez emberenként változó.Én például leadtam több,mint 20 kg úgy,hogy reggelire ettem vitalis műzlit,tízóraira és uszonnára gyümölcsöt vagy joghurtot este pedig két kisebb szelet barna kenyeres pirítóst.Emmellet pedig,hogy őszinte legyek mindössze 30 percet szobabicikliztam...szóval ez emberenként eléggé változó.Én úgy gondolom,hogy:először próbálj meg egészségesebben táplákozni,mindenképpen kevesebbet és kevés nem hízlaló ételt.Mellé mozogj és igyál nagyon sokat!Annak aki fogyózik napi 3-4 liter folyadékot meg kell innia.Szerintem ne csak vizet,mondjuk ihatnál méregtelenítő vagy csalán teát estére:)Ha ezek mellet meg lesz a napi 40 perces,folyamatos mozgásod akkor szerintem sikerülni fogok.Ha esetleg nagyon nem megy lejebb csökkentsd még az étel részét a dolognak ha jól bírod,vagy mozogj még többet!
2011. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
*boccs elírtam:mindenképpen kevesebbet és nem hízlaló ételeket:Dboccs,ilyenkor már elég fáradt vagyok ehhez
2011. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!