Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások mit csinálnak,...

Az anorexiások mit csinálnak, hogy nem éhesek?

Figyelt kérdés

hallottam olyat, hogy pl vattát esznek.. Ez mennyire igaz?:O

(Félreértések elkerülése végett: NEM akarok anorexiás lenni, súlyfelesleg sincs rajtam..)


2010. márc. 21. 13:37
 1/5 anonim válasza:
90%

Szerintem rossz lelki állapotban vannak a súlyuk miatt, és aki rossz lelkiállapotban van, az nem éhes, nincs kedve enni. Aztán előbb-utóbb úgy összeszűkül a gyomruk, hogy nem is bírnak enni. Gondolom én.

De vattát enni? Ilyet még nem hallottam.

2010. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem rég hallottam a buszon amikor 2 lány beszélgetett mögöttem. Egyik se lehetett több 40 kg-nál... :(

meg hogy jégkockákat szopogatnak. Annak mi értelme van?

2010. márc. 21. 13:47
 3/5 anonim válasza:
90%

nem szabad vattát enni, mert teljesen taccsra vágja az emésztésedet is pl. azért esznek vattát, mert megtömi a gyomrukat, így teltségérzet miatt nem lesznek éhesen, viszont mint tudjuk a vattát nemigen tudjuk megemészteni, ezért hízni sem fognak tőle. jégkockát szopogatni meg azért szoktak, hogy elfoglalják magukat valamivel, meglegyen az érzete, hogy "esznek" valamit, rágnak. de ez csak víz, úgyhogy szintén nem fognak elhízni tőle.

az anorexiások pedig alapvetően betegek, egy mentálisan beteg ember nem úgy gondolkozik, vagy érez mint más, gondolom az éhségérzetet is elnyomják magukban vagy megszokják. tényleg nagyon sajnálom az ilyen embereket, nem lenézem, vagy megvetem őket, hanem sajnálom. nagyon nagyon borzasztó lehet.

2010. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
90%
Semmit nem csinálnak, sajnos betegek.
2010. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

hát éhesek ők..csak nem esznek kb. semmit,mert félnek,hogy híznak.

ismerősöm is anorexiás volt,azt mondta nekem h ő egy 36 kilós dagadt állat....szegény.

2010. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!