Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sok betegség (fekvés,...

A sok betegség (fekvés, gyógyszerszedés, nem volt szabad sportolnom) miatt felszedtem pár kilót, hogyan adhatnám le?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, mindig is vékony voltam, de főleg azóta, hogy elkezdtem nagyon gyorsan nyúlni. 13-14,5 éves koromban 172 cm-hez kb. 53-56 kg között voltam, de aztán volt egy súlyosabb sztreptokókusz-fertőzésem, akkor 1-2 hét alatt lefogytam 48 kg-ra(173 cm), de aztán idővel visszajött, 56-58 lettem, idén viszont nagyon sokszor voltam beteg, de most nem hánytam, és tudtam nyelni is, ezért nemhogy nem fogytam, híztam, és 64 kg(175 cm) lettem kb. 3 hónap alatt. Mostanra 62 kg vagyok, de szeretnék újra 52-55 lenni. Amikor nem vagyok beteg rendszeresen sportolok, de most gyógyultam meg, és lesz nemsoká egy műtétem is, így nem nagyon terhelhetem magam. Ti mit javasoltok, hogyan nyerjem vissza a régi alakom?

Köszi előre is a válaszokat!:)


2011. ápr. 22. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
jónak tűnik az alakod egy arc nélküli képet küldhetnél.
2011. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:

Egy nagyon tuti dolgot fogok most javasolni: menj el orvoshoz, vagy pszichológushoz-esetleg kombináld a kettőt-és kérdezd meg őket, mennyi az ideális testsúlyod és nagyon meg fogsz lepődni, előre szólok :)


Ők szakemberek- ezért gondolom nekik talán jobban fogsz hinni, mint az itt beíróknak.

2011. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
második válaszolónak: ez az ideális testsúly dolog hülyeség. mármint, úgy értem, hogy ha az 'ideális' testsúlyodnál egy picit több vagy, akkor KÖVÉR vagy. ha az ideális testsúlyodnál kevesebb, még akkor is csak a jó alakúak közé tartozol, nem hogy a kifejezetten vékonyak, soványak közé.. számít az is, hogy milyen erős a csontozatod, hiszen ez is kilókban számítható, stb..
2011. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yuda ***** válasza:

3. válaszolónak a második válaszoló:


éppen ezt írtam volna, ha tudnád értelmezni az írásom- sajnálom -érdemes lenne több filozófust olvasnod :D

2011. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!