Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak olyan édességek,...

Vannak olyan édességek, amikből normális mennyiéget lehet enni, de nem nagyon hízlaló?

Figyelt kérdés

Pl. kekszek, aszalt gyümölcs stb. ilyeneknek írnátok a nevét?

Vékony vagyok (14 éves, 166cm, 48kg) , de az a problémám, hogy imádom az édességeket és bár elég keveset eszem és nem is olyan egészségtelenül, a megevett táplálékomnak túl nagy százaléka édes. Nem szeretnék lemondani az édességekről, csak bűntudatom van, ha túl sok édeset eszem. Olyan édességek érdekelnének, amik nem olyan hízlalóak de finonmak. Pl. az aszalt gyümölcsök jók?


2011. ápr. 28. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen édességet megehetsz,és nem fogsz tőle hízni,ha pl evés előtt ,vagy után lemozgod. Ez lehet udvarsöprés,gereblyézés,vagy futás,biciklizés,st,stb.
2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
heti 5 órát sportolok és heti 5 ször sétálok 10 percet + általános mozgások, de mondjuk ha megeszek 3 palacsintát az kb. 600 kalória és azt nem tudom utána mindig lemezogni, nincs is annyi időm, meg erőm sem. Ezért keresek a fentiekben leírt fajta édességeket.
2011. ápr. 28. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
oké,keressél
2011. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Haha, de vicces voltál, nincs jobb dolgod? Ha ennyi fölösleges időm enne...

Szerintetek ezek jók: almaszirom

almakarika

aszalt gyümöcsök

cerbona müzli

háztartási keksz

zabpelyhes joghurt

tejbe müzli, szárazon ?

2011. ápr. 28. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

korpovit keksz-ez cukormentes keksz, teljes kiőrléűs gabonából, nagyon finom 16kcal 1 db-ezt eheted úgy önmagában, vagy joghurttal, kefírrel, vagy csinálsz belőle pudingot-én ezt úgy szoktam hogy a tál aljára a keksz, rá a puding (én mézzel ízesítem) és rá gyümölcs

túrót és joghurt/tejfölt kikeversz, ízesíted: kókuszreszelék, fahéj, méz, magvak, gyümölcs, mákstb

lekvárt vagy mézet szoktam enni korpovit kekszel, abonettel

vannak ezek a bio golyók (mogyorós. pizzás, köles stb)

tejberizs-ha nagyon egészségesen akarod-barnarizs, tej, méz, gyümölcs

natur müzli joghrutba, tejbe hozzá egy kis méz vagy gyümölcs

müzlit meg is főzheted kásának hozzá fahéj és reszelt alma-nagyon finom

süthetsz zabpehelykekszet, sütiket, zabpehelyből palacsintát

étcsoki 1-2 kocka belefér

gyümölcsleves, paradicsomleves, paradizsomos káposzta-kevés cukorral-megvan az édesség és az ebéd is

csmell vagy hal almával, banánnal, ananásszal sütve nagyon finom

aszalt gyümölcs, alma, banánchips is jó

puffasztott rizst veszel és ráolvasztasz étcsoki nagyon finom olyan lesz mint a rizses milka:)

túrógombóc, gyümölcsös piskóták, túró, joghurttorták

zabpehelyfelfújt, rizskoch, gyümölcssaláta

2011. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

húú, köszi, ebből párat majd kipróbálok

:)

2011. ápr. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!