Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet 10kg-ot fogyni?

Hogyan lehet 10kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy nem sporttal szeretném elérni mert nem izmost szeretnék lenni hanem sovány.

most vagyok kb 178 cm és kb 72kg!

Valami jó diéta kellene vagy nem tudom:S


Arra gondoltam hogyha csak vizet(szénsavmentes) iszok(minden nap 1-2 litert) és csak gyümölcsöket/zöldségeket fogyasztok az úgy jó?

tudom a szervezetnek szüksége van a szénhidrátra/energiára

de én már félek enni de halál komolyan már lassan 3napja nem ettem csak vizet ittam :S

eléggé kétségbe vagyok esve

nem szeretek ilyen lenni és nem szeretnék ilyen maradni

kérlek aki nem tud rendesen válaszolni ne írjon, köszönöm előre is


2011. ápr. 29. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet ne csinálj hogy nem eszel 3 napig.Jó lehet hogy fogysz tőle de 2 kilóta de 3 nap múlva vissza jön a kétszerese az meg nem lenne jó nem igaz?:S

2011. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az szörnyű lenne
2011. ápr. 30. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A koplalással hosszú távon éppen az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.

vagy visszahízod a leadott súly dupláját, vagy pedig beteg leszel, és a szervezeted nem fog többé úgy működni ahogyan kéne. Rosszabb esetben örök életedre beteg leszel, jobb esetben megint csak visszahízol.


Tudatosítanod kell magadban, hogy a súlyt leadni úgy, hogy tartós legyen a fogyás és jól is nézzél ki utána, csak lassan lehet.

Nem fogsz egyik napról a másikra annyi kiló lenni, amennyi szeretnél. Lassan kell csinálni.


Az jó, hogy cukormentes innivalót iszol, 2-3 litert naponta legalább. Jól tudod, hogy szénhidrát is kell a szervezetnek. Azt edd reggelre. A reggeli a legfontosabb. Ha utána már nem is tudsz enni, de a reggeli meglegyen. Amit reggel megeszel, azt felhasználja a szervezet a nap folyamán. A vacsorát hagyd ki, az ebéded pedig zöldségből, és húsból álljon (gomba, hal is jó) vagy gyümölcs és sovány túró.


Mozgás pedig igenis kell. Attól még le fogsz fogyni, sőt! Biciklizz, sétálj (minimum 1 óra naponta használ, ez tapasztalat), ez is használ és ne hidd, hogy úgy kiizmosodsz tőle, mint egy élsportoló.


Azért kell a mozgás, hogy a szervezeted tudja, az izmaidra igenis szükség van a mindennapokhoz, és azt nem szabad leépíteni, hanem a zsírból kell elvenni.


Én így csináltam és működött. Már több, mint 10 kilót leadtam. Önuralom kérdése az egész.


Csak az a baj, hogy sokaknak egyszerűbb nem enni semmit, mint megállni az első falat sütinél.

Ha koplalni van erőd, legyen erőd egy tisztességes életmódváltáshoz is.


Ja, és hogy tudd, zsírokra is szükség van. Reggel, a szelet kenyereden (zsír, vaj, májkrém, akármi, és most meg lehet kövezni, de nálam működött). :) Anélkül nem fog beindulni a zsírégetés. A koplalás hosszú távon nem működik. (nekem csak rosszabb lett tőle minden)


Királyi reggeli, polgári ebéd és koldusvacsora. Közhely, de működik.

2011. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hány kiló voltál és milyen magas vagy?

mióta csinálod?mennyi idő alatt érted el?


sokat sétálok mindenhova gyalog megyek(szinte mindenhova)


köszönöm válaszod

2011. máj. 1. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!