Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hizzak? Egy kis problémám...

Hogy hizzak? Egy kis problémám van

Figyelt kérdés
Hizniakarok és erősödni.De amikor eszem a "torkom" mondja azt hogy több nem tud lemenni.De még fér belém ,de nemtudom :S Igy soványvagyok és nemtudomhogy hizzak! :S Lécci sürgős segitség!!
2011. máj. 1. 22:40
 1/4 anonim válasza:

hány éves vagy?


Nekem 12-13 évesen voltak ilyen problémáim, aztán most itt vagyok 14 és megjelent a kis (szerintem oda illő) has:)


Habár ha jobban belegondolok én unalmamban ettem, keveset de többszőr, szerintem ezt alkalmazd te is.

2011. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a torkoddal! na jó nem...


Nem a torkod dönti el hogy mennyi fér beléd ;) hanem a gyomrod. Addíg egyél amig nem érzed úgy hogy jóllaktál, ne azt hogy szétpuffadsz...


De amúgy keress rá keresőben: [link]

2011. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13.
2011. máj. 1. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is sokáig éreztem úgy, hogy túl sovány vagyok. Akármennyit ettem, soha nem híztam. Majd, amikor 18-19 éves lettem, hirtelen elkezdtek felugrálni rám a kilók. Nem híztam meg, úgy érzem erre a néhány kilóra szükségem volt. Viszont, most már oda kell figyelnem, hogy miket eszek. :) Szerintem idővel hízni fogsz. Nem hiszem, hogy ha szalonnával, meg zsíros kenyérrel tömöd magad, az jobb lesz.

Egyébként, ha szeretnél erősödni, akkor végez gyakorlatokat. Neten fent van a Rubint Rékának egy halom dvd-je. Azok nagyon klassz erősítő gyakorlatokat tartalmaznak. Így nem plöttyedt zsírréteg fog ülni a combodon, meg a hasadon, hanem feszes, kemény izom és hús.

üdv.

2011. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!