Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretem a kecske tejet és a...

Szeretem a kecske tejet és a sajtot. Gyerekeknek adható -e és ha igen hány hónapos kortól? És milyen arányba kell hígítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

csecsemőnek is adható, 10-szer kisebbek a zsírmolekulái, mint a tehéntejé,m ezért könnyebben emészthető. Ne hígítva, inkább fölözve. fél éves kor után. A kecsketejre nem szoktak allergiásak lenni, nagyon egészséges.

Persze erre is van egy ellentábor, aki csak port ad dobozból, és fél minden élőtől, de én éppen hogy gyereknek valónak tartom.

De nem anyatej helyett, hanem mellett. Vagy ha helyette, akkor avasat másképpen kell pótolni, pl májjal, tojássárgájával és a folsavat sötétzöld levélzöldségekkel.

[link]

2011. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!