Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális egy energiaital...

Ez normális egy energiaital megivása után?

Figyelt kérdés
2kor ittam meg egy energia italt, és teljesen pörög az agyam. Ez meddig tart? Még 2 tétel (5oldalt) kell megtanulnom este 6ig. Amugy most ittam először ilyent, csak azért kérdezem. Sokan dicsérték és azért próbáltam ki, nektek mi a véleményetek?
2011. máj. 19. 15:11
 1/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Hmm... én nekem nem túl sokat használ én már csak megszokásból szoktam inni rákaptam az ízére.
2011. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak bebeszélem magamnak és ez ad annyi erőt?
2011. máj. 19. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok erőt ad ! De ez egy doppingszer. A taurin és a koffein együttesen azt okozza hogy a szíved jobban pumpálja a vért az agyadba, majd később ha sok ilyent iszol rendszeresen felmondja a szolgálatot és infarktust kapsz
2011. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tervezem sokáig inni, csak keddig. És csak napi 1dobozzal.
2011. máj. 19. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez melyik típus?
2011. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak bebeszélted magadnak. én egyiktől se szoktam semmi hatást érezni, max a nagyobbaktól (monster, vagy fél literes hell, 6 decis bomba)
2011. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem a kicsi Bomba nem hat semmit,viszont érettségi előtt mindenki fél literes Monstert ivott,úgyhogy abban lehet valami igazság...
2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Red Bull a legerősebb elméletben, de nem 355 : 100 ft nyi különbséggel. Akkor már 2 bd gagyi,mint 1 red bull
2011. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam a legjobb hatás : Coca cola + kávé. De van olyan kisgyerek aki a ritalintól élénkűl meg
2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!