Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Májat és epét kímélő diéta,...

Májat és epét kímélő diéta, illet melyik házhoz szállító ételfutár rendelkezik ilyen menüvel?

Figyelt kérdés

A következő problémában kérném a segítségeteket!

A nagymamámról pár napja derült ki, hogy sajnos epehólyagból induló áttételes májrákja van, és próbálunk a kemo helyett alternatív megoldásokat találni.

Nagyon fontos lenne, hogy mivel nem tudjuk magunkhoz venni különböző okokból kifolyólag, az étkezést egy futárszolgálaton keresztül szeretnék megoldani.

A kérdés az lenne, hogy melyik az a futárszolgálat, amelynek van erre vonatkozó, de legalább hasonló diétás menücsomagja?

Fontos lenne, hogy megbízható forrásból származzon az étel, és tényleg egészséges legyen.

Tehát nem az olcsót, hanem a jót és megbízhatót keressük.


Előre is köszönök minden választ!


2011. máj. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol laktok? Én debreceni vagyok,és ettől a cégtől rendelek úgynevezett "fitnesz menüt": [link]


Én inzulin, és cukoranyagcsere problémák miatt próbálok fogyni.Nagyon jó tapasztalataim vannak,napi 800Ft-ért(1 hét=4000Ft,ami magába foglalja a csomagolást és a szállítást is) levest adnak (mindig zöldség- vagy gyümölcsleves),és háromféle főételből lehet választani mindennap, melyeket egytől-egyig sovány húsokból (főleg csirkemell és hal),rengeteg zöldségféléből, rizsből, és a lehető legenergiaszegényebb módon készítenek,ennek ellenére mégis finomak, nem ízetlenek,ráadásul hatalmas adagot adnak.Soha ennyi zöldséget még nem ettem,mint amióta tőlük rendelek (és rengeteg pénzt megspórolok a bolton, mert feleannyi kenyeret és egyéb mesterséges "gyorskaját" nem vásárolok).


Az a gond,hogy nem tudom,hogy máshol is üzemel-e ez a cég, vagy csak Debrecenben:S

2011. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesten sajnos, és nem látom, hogy ide is szállítanának. De azért köszönjük!
2011. máj. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!