Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kis étkezés után is fáj a...

Kis étkezés után is fáj a gyomrom. Mitől?

Figyelt kérdés

Hello. Február óta várom, hogy elmúljon, de nem akar. Rosz közérzetet hoz rám és kb 1 óráig tart, ha eszek ég, fáj. Jó igaz eleinte vártam hogy magától elmúljonkb 2 hétig csak szenvedtem majd elmentem orvoshoz, megtapogatott, nem talált ránézésre semmi furát. Elküldött hasi ultrahangra. Negatív lett. Közbe felírt Cerucal és Quamatel tablettákat hogy ezeket szedjem. Vissza mentem vittem a diagnózist és elküldött gyomor tükrözésre. Azon is voltam. Megállapították hog gyomorsav-túltengésem van rá egy hétre fel kellett hívjam az eredményt megkérdezzem baktérium okozza-e vagy sem? Hát negatív lett az is. Felírtak a kórházba ahol csinálták a tükrözést Noacid40 nevű tabit. Szedtem kb 3 hétig kb 1 hete egyáltalán nem szedem már azt se. Picit múlt de nem teljesen. Mikor múlik el? Volt valaki hasonló helyzetben?


Válaszokat köszi.


2011. máj. 21. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!

Olcsóbban megúszod, ha visszamész az orvoshoz, és elmondod, hogy önként, a nagy eszedre hallgatva, abbahagytad a savlekötő szedését, mert szedése közben nem éreztél vidám perceket, amit persze nagyon vártál volna. De azért egy fórumon megkérdezted, hogy "nem szedem a gyógyszerem, de várom, hogy gyógyuljak." No és erre föl kaptam annyi jó tanácsot, meg oktatást, hogy még a rákból is kigyógyulhatnék. Főleg ami a C vitamint illeti. A multivitaminokról már nem is beszélve. Pedig a dzsungelben a majom, aki 1001 vitaminhoz férhetne hozzá, mégsem teszi. Azt az egyet szopogatja,ami jót tesz neki amíg meg nem gyógyul. És közben nem kérdez hülyeségeket.

2011. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És a dzsungelben a majom elmegy az orvoshoz, és gyógyszert szopogat??!! Te nagyokos!
2011. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó rendben köszönöm az eddigi javaslatokat, hozzászólásokat!

Hétfőn délután rendel a háziorvos és elmondom neki, hogy mit tapasztaltam.

Remélem rendbe jövök mihamarabb (már kezd unalmas lenni, hogy hónapok óta nem laktam jól)

2011. máj. 28. 18:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Az orvos is azt fogja mondani, hogy szedd a gyógyszert... 1 hónap alatt nem múlik el az ilyen probléma.
2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
A dzsungelben a majom nem megy el orvoshoz, hanem anyukája megtanította, hogy "kismajom, addig nyalogasd ezt a füvet, amíg jól nem leszel". És a kismajomnak ennyi elég volt.
2011. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, értem, csak a fű az természetes anyag, nem egy megcsinált, szintetikus anyagból előállított "gyógyszer". Amit az orvos felír, az tudtommal nem természetes anyag. Nekünk embereknek ugyanúgy megadatik egy csomó természetes gyógyfű, vitaminkészítmény, amivel javítható az egészség. Azoknak ugyanis nincs mellékhatásuk, semmiféle káros hatással nem rendelkeznek, és mégis szép eredményeket lehet a segítségükkel elérni.
2011. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!