Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyamatosan hízok (ami jó),...

Folyamatosan hízok (ami jó), de itt már megállnék, azonban? (Lent. )

Figyelt kérdés

Világéletemben csontkollekció voltam, bármit bármikor ehettem, képtelen voltam hízni. A terhességeim után is gebére fogytam vissza. Tavaly ilyenkor 49 kiló voltam a 172 centim mellé, decemberben "már" 50, februárban 52, most pedig 57-et mutat a mérleg, ami szerintem túl gyors hízás. Fogalmam sincs, hogy sikerült elérnem, hiszen most is ugyanúgy zabálok, mint eddig. Többet már nem szeretnék hízni, így vagyok pont jó, jól érzem magam. Viszont folyamatosan éhes vagyok, két óránként képes lennék enni, és így nehéz lesz kordában tartani magam.

A kérdésem az lenne, hogy a hízásom lehet-e attól, hogy nem stresszelek annyit, mint tavaly, vagy valami kialakuló betegség áll a háttérben? :O


2011. máj. 24. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

stresszmentességtől


mióta nyugiban vagyok,én is hizok (én sem bánom)


de hogy majd megállni h ne hizzak tovább...hát nekem szerencsére addig még van pár kiló:)

2011. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak átállt a szervezeted, de ugyanekkora esélye van, hogy valami betegség áll a háttérben, pl. pajzsmirigyrendelennesség. Elsö léésként menj el a háziorvoshoz és vizsgáltasd ki magad, mert ennek lehetnek komoly következményei is.
2011. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is pont a pajzsmirigyre gondoltam, bár más tünetem nincs (pl. székrekedés ill. fáradtság, amiket a google kidobott). Ma lénapot tartok (az elmúlt napokban annyit kajáltam, hogy fel vagyok puffadva), aztán megpróbálok odafigyelni, és ha a jövő héten is tovább hízom, elmegyek orvoshoz.


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

2011. máj. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!