Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A genetika miatt nem fogyok?

A genetika miatt nem fogyok?

Figyelt kérdés
A családban szinte mindenki túl van a 100 kg-on, csak az unokatesóim nem. Én nem vagyok nagyon túlsúlyos, de az orvos szerint is ajánlatos lenne fogynom úgy 7 kilót. Végső elkeseredettségemben már mindent kipróbáltam, naponta (néha 2 naponta) eljárok 1 órát futni, táncolok, kerülöm az édességet és minden káros cuccot, csak abszolúte natúr kajákat eszek, és szinte azt is alig, napi max 2× néha 3× kajálok egy kis salátát vagy natúr húst, halat. Mégis mért nem fogyok?
2011. jún. 2. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én pedig nem hízok?

Amúgy igen. Sokan vannak úgy, hogy minden elképzelhető életmód változást kipróbálnak, mire max. 1 kiló lemegy róluk.:S Én ugyanez vagyok, csak hízással. Hiába "zabálok" éjjel nappal sokat, max. elrontom a gyomrom. Orvost próbáltad már? Egyik ismerősöm úgy tudott csak fogyni. Minden elképzelhető kivizsgáláson volt, hogy tudják "hogy működik a szervezete, anyagcseréje". Asszem diétát is összeállított a doki, bár abban nem vagyok biztos.

2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azért mert szarul kajálsz!Morbid példa de a munkatáborokban volt szerinted 100 kilós ember? nem. A családban azért van túl mindneki a 100on mert rossz életmódot és helytelen táplálkozási szokásokat alakitotok ki. Ennyi.

bodybuilder.hu ha tényleg le akarsz fogyni,nem nőklapjás csokidiéta,meg koplalás

2011. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és első válaszolónak is üzenem, hogy azért nem érik el a céljukat, mert ész nélkül csinálják... Kérdező: szerintem túl drasztikus, ugyanakkor meg tök kiszámíthatatlan az életmódod az alapján, amit írsz, nem csoda, hogy nem fogsz.

Első válaszoló: nemcsak fogyni, de hízni is szigorú és szakszerű étrend mellett lehet, a hízás nem egyenlő a káros kaják mértéktelen zabálásával.

Sajnálatos, hogy egyesek ezt nem tudják, sőt még értetlenkednek felette.

2011. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
* fogysz
2011. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bizony genetika. Túlélő típus vagy, ősemberként vagy akár ma indiában előny ez az alkat, háborúban, éhinségben, fogolytáborban szinte csak a hozzánk hasonlók élnek túl, mert raktároznak, 35 fokon tartjuk a testünket, növeljük a felszívófelületet a bélben, zsírraktárakat képezünk a szerveink burkában. Semmit nincs tenni ellene, 7 kg túlsúly SEMMI,örülj neki és tartsd itt magad.

Minden fogyókúra után fél kilóval többet raksz fel, én így lettem 130 kiló, meg úgy, hogy hirteklen abbahagytam a gyúrást, mert egyetem mellett nem lehetett hatékonyan.

Ha aerob sportot űzöl, az étvágyad nő csak és még kövérebb leszel.

Csak a testépítés jön szóba. Ez van.

2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Állítólag a genetika csak 40 % körül felelős a túlsúlyért, szigorú diétával lehet fogyni, kérj segítséget dietetikustól, állítson össze neked egy étrendet!

Szerintem nem csak 3szor kéne neni, az kevés!

5-6szor kellene.

Minden kajánál legyen szénhidrát,zöldség,gyümöülcs,fehérje tartalom. kor este csak gyümit vagy zöldséget egyél, előtte persze tartalmasabb lehet az étrend, de meg kéne kérdezni, mit mikor milyen mennyiségben. Futás ok, csak tartsd is ezt a szokást. Édesség lehet, de csak kevés és max. kora délelött.

Egyébként sokan a fehérje diétával fogynak,nézz utána!

Sok sikert!

2011. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Részben genetika, de a napi 1x-2x-i evéstől nem fogsz fogyni. Sportolj naponta min. 40 percet, kajálj kevesebbet - de ne napi 1x. Mondjuk 5-6, és tízórai-uzsi gyümölcs. Igyál sok vizet, mert nullkcal-s és eltelít.


Asszem, ennyi. Ja, és ne akard görcsösen, csak szép lassan - nekem is egy évbe telt 10 kg-t leadni. :)

2011. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:36


Hát ez sajnálatos...:D Nem véletlen raktam "" jelbe a zabálni szót.:):) Azt hittem lejön, hogy direkt túlozni akarok a mondanivalóm hatásosságáért.:D:D Ezekszerint nem. Napi 5x-6x étkezem, háziorvosom mondta, valamit olvastam rengeteg helyen. Az étkezem alatt nem azt értem, hogy mindenféle zsíros, egészségtelen kaját.:):) De ha te jobban tudod, akkor érdeklődve hallgatlak.:)

2011. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves előző, azt nem várhatod tőlem, hogy egy idézőjelből leveszek olyasmit, amit nem írtál le... Igenis félreértelmezhető volt, amit írtál, ha már megy a diéta, akkor oké, amúgy írtam volna neked egyet, ezzel foglalkozom.
2011. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor máskor érthetőbben fogalmazok, bocsi, nem akartam bunkó lenni. Olvasgatok itt, és annyian beszólnak a másiknak.:/
2011. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!