Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak meg? 15/F

Hogy hízzak meg? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,elég vékony.Mostanában elég sokat eszek,de nem tudok hízni.Szoktam sokat tornázni(fekvő,felülés,meg még pár láberősítő gyakorlat)+aggresszív görkorizok elég sokat ami szintén elég nagy mozgás.Egyszerűen nem tudok mostanában hízni,pedig az izmosodáshoz jól jönne.Tudtok tanácsolni valamit?Illetve a fehérjepor káros?
2011. jún. 6. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, van akinek ilyen a genetikája, bármennyit ehet nem hízik. Szerintem a rendszeres sport, testedzés idővel látszani fog. Én személy szerint nem pártolom az ilyen szar porokat, de lehet 10 perc múlva jön valami kondis iq betyár és elküld melegebb éghajlatra, mert le mertem fikázni a szentséges porukat, és tele tömi a fejed hogy szedd mert milyen jó...
2011. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,én sem tartom jónak de csak jókat olvasok róla.Kicsit már látszik az eredménye a tornának és a sportnak,de tényleg nagyon vékony vagyok sajnos.
2011. jún. 6. 22:46
 3/4 anonim válasza:
Heló! Na, én nem számítok szakértőnek, de azért szeretik az emberek - köszönjük a médiának, igen - összekeverni a koxot a táplálékkiegészítővel. Alapvetően olyan a genetikád valószínűleg, mint nekem. Nem tudsz ez ellen mit tenni, 20-25 éves korig ez lesz, alapból nem nagyon tudsz normális módon felszedni kilót. Viszont az, hogy eszed halomra a szendvicset, attól még nem feltétlen kell hizzál, nem a mennyiség számit, hanem az, hogy mit viszel be (természetesen abból már számit a mennyiség). Ajánlanám a tömegnövelőket, mert alapvetően csak így tudsz hízni. A Scitec és a Biotech USA termékei között rengeteg jó tömegnövelő található (egyik legnépszerűbb a Scitec Jumbo). Gondolom mindenki lekoxozza őket, pedig ugyanazt tartalmazzák, mint ami a sok cuccban megtalálható, csak nem mindegy, hogy 5 kiló csirkét kell megegyél vagy 350 gramm port sallangok nélkül...
2011. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:

Nehéz kiirtani az ilyen előítéleteket, hogy a tápkieg az nem instant izom, meg nem szteroid. Ezeket azok hangoztatják leginkább, akik még életükben nem végeztek kemény testedzést... Mert akkor tudnák, hogy minden milliméter izomért meg kell szenvedni, ha eszik az ember, ha szteroidozik...


A tápkieg jó, de a nevéből is adódik, hogy kiegészítő!!! Tehát kiegészíti az étkezésedet, ha az már rendben van. Neked pedig nincs rendben! Napi 5 x egyél, kevesebbet de jobbat! Minőségi kaját - nem szendvicset, mert a felvágottban nincs tápérték. Egyél zabpelyhet, csirkehúst rizzsel, gyümölcsöket és zöldségeket. SZedj multivitamint (Scitec Daily Vita-min) amitől majd megjön az étvágyad. Ez alap. Ha ezek mind megvannak, akkor gondolhatsz fehérjeporokra és tömegnövelőkre.


Addigis egyél rendesen, szedd a vitamint és edzzél legalább heti 3x 1,5 órát. Legyen benne súlyzós edzés is és kardio is (aerob - futás főleg!)

2011. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!