Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul vok, mi baj lehet?

Rosszul vok, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
megettem egy virslit aminke a helya picit kemenyebb volt, van aki megeszi azzal de van aki leveszi, altalaban mindig leveszem ugyeszem meg ,de most nemvettem le, azotan olyan fel percenkenti gorcseim vannak picit faj az oldalam es a fajdalom egeszen feljon a nyakamig, aki erzett mar ilyet az irjon
2011. jún. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL! Műanyagot ettél. Jó volt legalább?


Menj orvoshoz, és máskor húzd le a műbeles virsli héját...

2011. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irány a doki! De én olyanról még sosem szereztem tudomást, hogy valaki megeszi a műbelet. :)
2011. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem mubél hanem ehető csak picit keményebb, direkt ilyen virsli szlovákiában,de már kezd enyhulni.
2011. jún. 10. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont passzolom. Talán várj még egy picit, hogy hátha teljesen elmúlik. Esetleg nem ettél túl gyorsan?
2011. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen gyorsan ettem lehet félrement, 22:00 óta már nem érzékeltem semmi fájdalmat
2011. jún. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!