Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Annyira rosszul érzem magam,...

Annyira rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tudom, hogy ez nem a jó kategória, de itt többen adtok válaszokat. Nagyon sz.arul érzem magam, nagyon erős hányingerem van. Elég szarul étkeztem ma (pizza a suliban, majd itthon 2 adag szalmakrumpli, később pár csőröge meg úgy 6 db. kocka csoki még leírni is rossz). Annyira rosszul érzem magam, mit csináljak? Mama már elaludt, keltsem fel, hogy adjon valamit? De akkor meg lehet nagyon fog aggódni . :(( Jajj, kérlek, segítsetek ! :(( Mindjárt idehányok -de vicc nélkül :((


2011. szept. 27. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy nagy pohár vizet a wc mellett ,és engedd, hogy kijöjjön ami ki akar jönni. Enélkül nem tud a gyomrod megkönnyebbülni. Mamát nem kell felkelteni, nem vagy már olyan kicsi :) Jobbulást!
2011. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De én félek hányni !! Nem akarook :((
2011. szept. 27. 22:14
 3/20 anonim ***** válasza:

Tùlterhelted a gyomrodat, még nekem is ettõl a sok olajos dologtól hànyingerem lett.

Hànyjàl csak nyugodtan az jót fog tenni.

2011. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
De pedig muszàj, ha nem akarsz az àgyba hànyni.
2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek, sőt, a világon a legutálatosabb dolgok között van, amit csak ismerek! Képzeld, mikor terhes voltam (nem is olyan rég) a kislányommal, 6 héten át hánytam minden nap többször is...


De a gyomorrontásos hányingernek nem igazán van más megoldása. Ha enyhe lenne a hányinger, azt mondanám, igyál szénsavas ásványvizet egy fél pohárral, vagy egy mentholos rágót kapjál be, mert az enyhíti a tüneteket. De ha erős az inger... akkor jobb tullenni rajta.


És gondolj rá, hogy utána milyen jó lesz!

2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félsz tőle, de próbáld magad rávenni... hidd el, segíteni fog, megkönnyebbülsz tőle ;)
2011. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem kívánom a vizet .. De most igyak fél pohárral, aztán biztos, hogy kijön ? Nem akarom sokáig ezt érezni, már a fejem is fáj, nemrég mostam hajat. Lehet a megfázást is elkaptam valakitől. :((
2011. szept. 27. 22:20
 8/20 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy a mentolos rágó elmulasztja..nálam, hogy pont az csinál nagyobb bajt+a szénsavas víz és a többi, szerintem add ki magadból, én is utálok hányni, ahogy szerintem minden ember..
2011. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keltsd fel biztos nem fog haragudni érte, engem mindig lebasztak ha nem szóltam ha vmi gáz volt és utólag derült ki.
2011. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A szénsavas víz és a mentholos rágó (ahogyan írtam is) enyhe tünetek elmúlasztására jó. :)


Ha úgy érzed, a víz nem segít, akkor tegyél langyos vízbe egy kiskanál sót... az garantáltan megindítja, ha belekortyolsz!

2011. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!