Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hetek óta nincs étvágyam....

Hetek óta nincs étvágyam. Miért van ez, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hétben, csak azért ettem, hogy szüleim ne aggódjanak miattam, de olyankor sem kívántam az ételt. 15 éves vagyok, szerintem ideális a testsúlyom, és szerintem ez így nincs rendben. Miért van ez, mit tehetek ellene?

15/L


2011. jún. 30. 13:04
 1/4 anonim válasza:
Én 16 vagyok és nekem is volt nem régen egy ilyen időszakom. Kiderült, hogy paraziták (élősködők) vannak a szervezetemben. Kitakarítottuk őket, azóta van megint étvágyam.
2011. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el orvoshoz és lehet hogy beutal laborba h megnézzenek egy két dolgot.Ha hetek óta nincs étvágyad az már jelzésértékű lehet vmilyen betegség a háttérben.Szüleid nem hiszem hogy megharagudnának ha megbeszélnél velük ilyesmit az eüs dolgok nem játékok később aztán bánni fogok ha más egyéb tüneted is jelentkezik h miért nem szóltál előbb.
2011. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,nekem volt olyan nap hogy nem ettem semmit és nem ittam semmit,elmentem így lovagolni és utána majdnem ledőltem a lóról olyan rosszul voltam.Én is azért szoktam enni,a szüleim miatt.De szerintem egyél meg igyál inkább mint hogy a kórházba köss ki.Én beállítottam az órámat hogy csörögjön óránként,és óránként eszek egy nagyon kicsit,hogy mégis legyen bennem valami.Én amúgy 12 lány vagyok.
2011. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, majd elmegyek orvoshoz.
2011. júl. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!