Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni SEMMITŐL SE,...

Nem tudok hízni SEMMITŐL SE, nagyon sovány vagyok! Tipp? :' (

Figyelt kérdés
Sörélesztő SEMMIT se csinált, hiába eszek sokat, SEMMI... B-komplextől is SEMMI, 17 évesen 55 kiló vagyok, 181 cm. Nem olyan válaszokat várok, hogy sok kenyér, csoki, édesség, cukor, mert azokból eszek én bőven, és semmi.... :( Csont és bőr vagyok! Mitől van ez??? Mit lehetne tenni ellene? Pajzsmirigy? :S
2011. júl. 4. 19:42
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én is elég rossz helyzetben vagy...

178 cm, 48 kg és 17/L

És hiába eszek sokat, szinte egész nap (kenyeret tészta féléket) semmit nem híztam az utóbbi 1 évben... :/

2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16/L 169cm 45kg. :S ötlet?!..
2011. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hu, de sok ötlet, fogyókúrára bezzeg van. Pajzsmirigy esetleg?
2011. júl. 7. 23:26
 14/17 anonim válasza:
A hízókúra, más néven roborálás, így egyel könnnyebb rá étrendet, tanácsokat találni. Az a legfontosabb, h rendszeresen, és kiegyensúlyozottan táplálkozz. Az, h egyél zsírt, csokival, egy hülyeség, és nem is tesz jót. Arra kéne törekedned, h dúsítsd az ételeket, amit eszel. Ez azt jeleni, h valami módon csempéssz bele egy kis plussz kalóriát. pl. a rántottába keverj telejet, tegyél bele sok feltétet, felvágottat, burgonyát, jó táplálóra csináld. A főzelékekbe tegyél habarást, a liszt+tejtermék szintén ad egy kis plusszt. A levesekbe szaggass egy kis galuskát, a szendvicsbe tegyél sajtot, főtt tojást. Érdemes uzsizni, 10óraizni is, akár egy banánt, olajos magvakat, zsírosabb joghurtot keszekkel. A kávéba begyél tejet, a teába mézet. Ezen kívül lehet kapni a gyógyszertárakban különböző dúsításra alkalmas fehérje, vagy szénhidrát porokat, amik kifejezetten a roborálásra vannak kitalálva. pl.: Protifal, Fantomalt, Nutrison, ezeket bele lehet keverni akár főzelékekbe, akár süteményekbe, akár turmixokba, és így táplálnak. Vagy a már említett Nurtridrink, ami egy fincsi csokis, epres, vagy vaníliás ital, kis 2dl-es, szívószálas dobozban. Szépen el lehet iszogatni, és avval is be tudsz vinni jó pár kcal-t. És ha orvos írja fel, akkor pontom pénzekért meg tudod venni.
2012. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nincs ebbe szégyelni való pusztán gyors az anyagcseréd ennyi az egész, próbál edzeni, gyúrni egy picit, és utána egyél
2014. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok.16 éves 173 cm és 49 kg. Rendszeresen eljárok futni. Egész nap eszek,valamikor az éjszaka közepén felkelek,hogy egyek. Szeretek nagyon inni is napi kb 5-6 L folyadék(de ne szénsavas colákra meg ilyenekre gondoljatok). Ha nem eszek,nem iszok,nem futok olyankor suliban tanórán ülök és alszok. Pedig este 21:10-6:20-ig alszok. D.u. is annyira fáradt vagyok,hogy 15:40-18:00-ig alszok. Tipp?
2015. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Daddyke22 válasza:

185cm és kb 60kg... örülnék ha fel tudnék szedni pár kilot.

18/F

2023. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!