Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami komolyabb bajom is?

Lehet valami komolyabb bajom is?

Figyelt kérdés
3 éve elkezdett fájni a torkom, elmentem a háziorvosomhoz, aki azt mondta nem komoly, menjek vissza ha tüszős mandulagyulladásom lesz. Azóta sem múlt el, visszamentem párszor, és azt mondta szedjek septofortot vagy lehet akkor az allergiám miatt van. Fájt kicsit a gyomrom is,nemrég még súlyosabb, mellkasi nyomású fájdalmaim lettek, nyelési zavarokkal,kiderült hogy a gyulladt torkom a gyomrom miatt van, ugyanis végig fel van sebesedve a nyelőcsövem a garatig. 2 hét múlva kaptam időpontot gyomortükrözésre. Most hogy 3 év alatt nem kaptam semmilyen kezelést, komoly szövődmények is lehetnek? Miért nem foglalkoznak az orvosok az emberekkel? Egyébként még csak 20 éves vagyok.
2011. júl. 19. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

reflux de elég csunyán,sok a savad és a gyomorszájad nem zár rendesen ezért tudta felmarni.

egyél kevésbé savas ételeket addig is.

2011. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy ez reflux, de ha 3 éven keresztül ez van, akkor kialakulhat fekély vagy komolyabb dolog is? Vagy nem kell félni miatta?
2011. júl. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!