Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most öszintén, ti mit gondolto...

Most öszintén, ti mit gondoltok a tejről? Tényleg nem egézséges? Mik ezek a szövegek?

Figyelt kérdés
[link] van ez a link, és még pár,ahol leirják h nem is egézséges stb, s nem megemészthető s ilyen dolgok, dehát mindenki tudja h szüleink, nagyszüleink s igy tovább tejjel nőttek fel, szoval ti mit gondoltok erről az egészről?? nemtudom hova rakni.. szerintetek?
2011. júl. 24. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig találnak ki valamit,amiről azt állítják,hogy nem egészséges. Nem kell vele törődni. Évezredek óta isszák a tejet az emberek,és nem lettek betegek tőle. Arról nem is beszélve,hogy a tejben sok D vitamin és kalcium van.
2011. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha figyelembe vesszük, hogy mennyi ember nem bírja a tejet, tejterméket, akkor lehet benne valami. Lsd. tejcukorérzékenység, tejallergia.

Viszont szerintem aki bírja, az igya csak nyugodtan.Ha az emésztésem bírná, én is bírnám nagyon.:D Imádom, főleg a házit. Nem foglalkoznék az ilyen tartalmú írásokkal. Csak ezek miatt nem hagynám abba a fogyasztását.

2011. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg mindig ráfogják valamire, hogy az épp nem egészséges.

Ezzel a tej kérdéssel, nekem csak az a bajom, hogy nagyanyáink tényleg azon nőttek fel, de az a tehénből kecskéből kijőve tej volt.Amit most a boltban megveszel, az már valami csinált lé, az tényleg nem biztos, hogy egészséges. Nálunk nem lehet kapni friss tejet, én csak néha jutok hozzá, valódi tejhez, ha teheted vegyél olyat, összehasonlíthatatlan!

2011. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A TEJ, az egészséges.

Ugyanezen a néven árult bolti tejféle - még az íze sem valami jó - már más tészta, abban valóban jó sok adalékcuccos van, ami nem jó.

2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lin71 ***** válasza:
100%

A tej, egészséges, bár ezek a bolti agyonvizezett gyagyi bóvlik nem tudom mennyire egészségesek.

Mindig van valaki, aki unatkozik kicsit, és kitalál ilyeneket. Nemrég azt hallottam egy munkatárstól, hogy úristen, nem szabad tejet inni, mert kivonja a kálciumot a cosntokból. Mekkora b.romság. Még ilyen hipochonder naivakat! :)

2011. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)))ezjooh! koszii :)
2011. júl. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!