Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a táplálékkiegés...

Mit gondoltok a táplálékkiegészítőkről?

Figyelt kérdés
" hónapja járok gyúrni és elég vékony vagyok. Nem terveztem, hogy szedek ilyeneket, mert azt hallottam, hogy amint abbahagyod a szedését a felfújt izmaid összeesnek stb. Viszont így meg nem nagyon tudok testtömeg növelni és többen mondták, hogy szedhetnék táp. kiegészítőket, de én még mindig nem hajlok ezek felé. Egyébként hatása már most látszódik rajtam a kondinak, csak nem úgy, hogy feszül a poló.. :D
2011. szept. 6. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább a kiegyensúlyozott étrend és életmódotot javaslom, azaz:

-hetente rendszeresen mozogjál.

-igyál sok vizet! min napi 2-3 litert - főleg ebben a nagy melegben.

-minden étkezésedhez egyél friss nyers salátát szezonális zöldségekből öntetnek oliva olajat, fűszereket és citromlét ajánlok. Ez ellát sok rosstal és tápanyaggal és nem is leszel hamar éhes.

-hacsak lehet minden napodat kezd egy jó marék gyümölccsel - éhgyomorra -, szezonálissal ha csak lehet.

-a finomított élelmiszereidet fokozatosan cseréld le teljes őrlésű gabonákra, a konzervek helyett friss zöldség és gyümölcsökre, kerüld a tartósított, előregyártott fagyasztott ételeket, a sok édességet.


Már ennyi változtatástól is hatalmas változásokat fogsz tapasztalni az életminőségedben. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2011. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ilyen előitéletesnek lenned. Az tény, jól meg kell nézni miféle cég készítményeit választod, mert ez manapság felkapott divat lett, és vannak akik csak a gyors gazdagodás módját keresik, mindenféle áltudományos kotyvalékot rádtukmálnának. Vannak viszont megbízható normális termékek is.

"amint abbahagyod a szedését a felfújt izmaid összeesnek" - Erről csak annyit, Ha van valami eű. problémád, és elkezdesz miatta egészségesebben táplálkozni, mondjuk megoldódik a gondod. Ha ezután visszatérsz a régi egészségtelen ételekhez, nem természetes, hogy az eü. problémád is visszatér? Na meg azért azokat a "felfújt" izmokat sem biciklipumpával fújják fel, nagyon is meg kell dolgozni érte.

Száz szónak is egy a vége, nyugodtan szedhetsz megbízható szereket, (nem szteroidokat, mert az más tészta) csak kérd ki hozzá szakember tanácsát, mert különböző alkatú embereknek különböző összetételű szer lehet ajánlott, és az is számít, hol tartasz az edzésprogramban

2011. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első válaszolótól kérdezném, hogy valóban ilyen nagy szerepe van a rostoknak, gyümölcsöknek ebben az esetben? Interneten mindenhol azt olvasom, hogy rizs, csirke, tojás, vagyis fehérje :d A második válaszolónak pedig nem tervezek táp. kiegészítőket szedni, de ez még változhat.
2011. szept. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!