Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegetáriánus vagyok, és...

Vegetáriánus vagyok, és szeretnék lefogyni. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Vegetáriánus vagyok kiskorom óta (14 éve, most 20 vagyok). Több mint két hónapig aktívan futottam, és felüléseket csináltam, kipróbáltam azt is, hogy 3 napig nem eszek... De egyre csak hízom fél éve. Hogyan tudnék lefogyni?

20/L


2011. júl. 30. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

egyél húst.. :D Bocsi vicc volt.



ELképzelhetö az izom nyom rajtad többet....Egyél kevesebbet,sok sok gyümölcsöt és salátákat....Kevés tészta féle,kenyér.....

Tornázz továbra is .A futás rosszat nem tesz. :)

2011. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Agykontrollal.És délig csak folyadékot igyál.
2011. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Agykontrollt javaslok én is. Illetve, ha ezek ellenére tovább hízol látogass meg egy orvost, lehet, hogy valami hormonális probléma!
2011. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Agykontrollal hogyan lehet fogyni??????
2011. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

reggel: tejtermék zabpehellyel, gyümölcsökkel vagy teljes kiőrlésű szendvics túró, körözött, zöldségkrémekkel, sovány sajtok(mozzarella, orda, tolle light stb), főtt tojás

tízóraii, uzsi joghurt/kefír, gyümölcsök

ebéd: főtt tojás, light mozzarella, túróval, tojással, gombával töltött zöldségek, főzelékek főtt tojással, tofu, párolt lencse, zöldbab, zöldborsó, gomba

tojásos rakott karfiol, zöldbab, brokkoli, tofu, saláták

vacsi: tofu, tojás, túró, joghurt, kefír, szójatermékek, zöldségek

ha még minidg hízol menj el orvoshoz

2011. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!