Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van még mindig ilyen...

Miért van még mindig ilyen kevés vegetáriánus?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Mert az emberek többsége tud normálisan gondolkodni. Tudja,hogy az ember emésztőszervei minden-evésre vannak beprogramozva. Az ember nem kérődző,növény evő.
2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek többségének még nem ment el az esze!!!
2011. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Mint vegetáriánus kérdezem: Ez miért is probléma?

(És azért nekem maradt eszem, köszi:D)

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
2011. szept. 30. 21:48
 5/29 anonim ***** válasza:
csak mert a húsevésről nehéz lemondani, nekem biztosan nem menne, annak ellenére hogy a zöldségeket is nagyon szeretem mellé. :)
2011. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A húsevés nem pusztán egészségügyi kérdés,hanem annál sokkal több,leginkább etikai,és környezetvédelmi okokból aggályos a húsevés,de sajnos a legtöbb ember nem fogja fel,vagy egyszerűen nem érdekli.SAJNOS!!!
2011. szept. 30. 21:54
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Miét van még mindig ilyen sok vegetáriánus? Nézőpont kérdése... Mindenki másképp látja a dolgokat, ezt el kell fogadni.
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Akkor úgy kérdezem: Nekem mi a fene közöm van ahhoz, hogy ők mit esznek, mit csinálnak? És miért érdekelne? Én is a vakolatot kaparom, ha valaki azzal jön, hogy miért nem eszek húst, ne kezdjük már el mi is ezt...

Azt meg mellékesen megjegyzem, hogy a felsorolt baktériumok felét főzéssel ki lehet írtani.

A zöldségek is a gyümölcsök sem egészségesebbek, azokat is génkezelik és ki tudja mivel permetezik őket. Persze ott a bio, amiről meg tudod mikor hiszem el, hogy bio...

Teljesen mindegy manapság mit eszel, mert semmi sem egészséges, ki tudja mit etetnek velünk...

2011. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

:D A videó tetszett, szétröhögtem rajta magam :D.


Ennyi erővel a zöldségekre is mondhatnánk minden hülyeséget.


Most pedig megnézem még egyszer a videót, minden Mr. Bean-nál jobb.

2011. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Mert az ember akár a t9öbbi emlős mindneevő ennyire egyszerű ne keverjük már ide a környezetvédelmet, etikát ,vallást, politikát mind ez baromság.

Az ember fogazata alapján is mnidenevő.

az más kéréds,ohgy vannak emberek akik valamiért úgy düntenek nem esznek húst. A döntésüket tisztelem de ennyi.

2011. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!