Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vihetnék az iskolába, ami...

Mit vihetnék az iskolába, ami gyorsan fosztható, de laktató?

Figyelt kérdés

Sziia. =)

Még általános iskolába járok,6.osztályba és azt szeretném kérdezni,milyen ételt vihetnék amit egy-egy óra közti szünetben,meg is tudnék gyorsan enni,és laktató is lenne ,emellett pedig nem hizlalna.

Ilyenkor gondolok valami gyümölcsös müzli szeletre,ilyesmikre.

Egy időben szendvicseket vittem,és mindig valami más félét.

De a gond,hogy a barátnőim éjjel-nappal a büfébe járkálnak,an azért éjjel nem XD De mindig ott lógnak és veszik a sok cukros hülyeséget,és általában hogy ne tűnjek különcnek,ezért én is veszek.

Na ezt meg is teszi a hatását,mert hónapok alatt 4 kg híztam,ahogyan elkezdtünk büfézni.

De én nem akarom ezt csinálni,és szeretnék egészségesebb lenni!


Tudtok valami ajánlani ?


2011. aug. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész jól fogalmazol a korodhoz képest:) Olyan aranyosan leírtad, hogy mi a problémád.

Vihetsz magaddal gyümölcsöket (almát felszeletelve, banánt, mandarint), joghurtot, müzli szeletet, korpovit kekszet (ez nem hizlal). Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg a banánt szereted? Mert az elég laktató, gyorsan meg tudod enni, és ehetsz hozzá olyan győri édes jó reggelt-et is :)
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. =)

Második hozzászóló,igen szeretem a banánt. =D

2011. aug. 3. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a büfében van valami teljes kiőrlésű péksütemény (croissan, zsemle) akkor azt is vehetsz, és pl. joghurtot hozzá.
2011. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én puffasztott rizst vittem,ráittam,az meg megdagadt a gyomromban és telített.Nem hízlal és gyorsan fogyasztható
2011. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!