Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy nem hízik vki, akármennyit eszik? Betegség?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Pajzsmirigy túlműködés pl okozhatja. Nézz utána neten.
2009. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
nem feltétlenül betegség. de lehet az is pl valaki férges. de sztem simán genetika, ezt örökölte. vagy ilyenek az adottságai. énis ilyen voltam folyton ettem és nem híztam de aztán ahogy kicsit felnőtebb lettem ez sajna megváltozott:S
2009. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semmi bajom nincs és, ha megfeszülök se hízok. 53 kiló a max, amit eddig elértem.
2009. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 18. 18:45
 5/6 anonim válasza:

hát nemmindegy hogy mit eszel!!

mert nem a kaja mennyisége hanem a minősége számít!

neked ha 50-60 kilo között van napi 3000 kalóriát kellene megenned minimum hogy hízzál! és nem zsíroskenyeret meg ilyeneket! csirekehúst rizzsel, tojást, tésztát, sajtot, stb aminek nagy a fehéreje, szénhidrát, tartalma!

és nemártana egy kreatin kúra se!

kreatint innen tudsz vásárolni: [link]

ajánlom a creatine monohydrátot!

2009. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a genetika igen sokat számít!!

a báttyám és öcsém is apukám génjeit örökölte. báttyám már "husosabb, mint egy pálca" de öcsém akár 4-5x többet tud enni nálunk és NEM HÍZIK. sőt nem is csinál semmi sportot és olyan kockás hasa van, hogy egyszerűen nem tom megérteni. 16 éves, és még nő is, nem is keveset...

én bezzeg. anyámra ütöttem, alig eszem és a víztől is hízok...:(:(

2009. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!